Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Apdrošināšana

Autoritatīvais žurnāls Eurmoney nosaucis Aon par pasaules labāko apdrošināšanas brokeri pēc pirmo reizi veiktā apdrošināšanas nozares pētījuma rezultātiem

Publicēts 2008-04-24 18:19:22

Samazināt palielināt tekstu

Rīga, 24.04.2008. Aon, pasaulē lielākais apdrošināšanas brokeris un risku vadības konsultants, pēc respondentu aptaujas, ko veica autoritatīvais žurnāls Euromoney viņu pirmā sagatavotā apdrošināšanas nozares pētījuma ietvaros, nosaukts par pasaulē labāko apdrošināšanas brokeri.

Aon tāpat ticis nosaukts par "Labāko brokeri" Rietumeiropā, Āzijā un Latīņamerikā, kā arī saņēmis īpašu atzinību 12 valstīs, ieskaitot Ķīnu, Indiju, Lielbritāniju, Šveici, Vāciju, Brazīliju, Argentīnu, Čīli, Spāniju un Nīderlandi.

Euromoney aptaujājis 250 nozīmīgāko uzņēmumu finanšu direktorus un risku vadības speciālistus no 31 pasaules valsts. Respondenti tika lūgti noteikt labākos apdrošinātājus, brokerus un kompānijas, kuras strādā ar alternatīviem tirgus instrumentiem. Aptauja tika veikta no 2007. gada 29. oktobra līdz 21. decembrim, un tās rezultāti tika publicēti žurnāla Euromoney aprīļa numurā.

"Uzņēmumam Aon ir ļoti liels gods būt par "Labāko apdrošināšana brokeri" pēc Euromoney respondentu domām," atzīmēja apdrošināšanas brokeru un risku vadības konsultantu uzņēmuma Aon Latvia vadītāja Ņina Kukuškina. "Aon gatavība piedāvāt saviem klientiem visaugstākās kvalitātes pakalpojumus, nepārspējamu personālu un biznesa vadība augstos standartus ļauj mums ieņemt līderpozīciju apdrošināšanas brokeru vidū."

Par kompāniju Aon

Aon Latvia ietilpst Aon Corporation (NYSE:AOC), kas ir pasaules līderis risku vadības, apdrošināšanas un pārapdrošināšanas brokeru pakalpojumu un konsultāciju par personāla vadību sniegšanas sfērā. 36 tūktoši Aon profesionāļu visā pasaulē nodrošina saviem klientiem inovatīvu un efektīvu pieeju risku vadībā un lēmumos, kuri vērsti uz produktīvu personāla darbu. Kompānijas plašie resursi, nozares zināšanas un tehniskā pieredze vietējos tirgos ir pieejamas, pateicoties 500 birojiem vairāk nekā 120 pasaules valstīs. Pēc konsultāciju kompānijas A.M. Best datiem, 2007.gadā pēc brokeru ieņēmumu summas Aon ierindojās pirmajā vietā starp pasaules apdrošināšanas brokeriem. Savukārt Business Insurance 2007. gadā veiktajā aptaujā lasītāji to nosaukuši par labāko apdrošināšanas un pārapdrošināšanas starpnieku, labāko konsultāciju firmu darbinieku motivācijas jautājumos. Papildu informācija par Aon: www.aon.com

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Aon Latvia;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv