Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bankas, kredīti un līzings

"Baltijas Autolīzings": Katrs otrais uzņēmums izvēlas uz trīs gadiem fiksēto OCTA un KASKO tarifu

Publicēts 2008-05-06 12:58:48

Samazināt palielināt tekstu

Lai palīdzētu klientiem izvairīties no cenu pieauguma, Latvijā lielākais autoparku vadības uzņēmums "Baltijas Autolīzings" piedāvā OCTA un KASKO fiksētos tarifus 3 gadu periodam. Pusgada laikā fiksēto tarifu autoparka OCTA un KASKO apdrošināšanai uzņēmumi izvēlējušies 60% no kopējā noslēgto darījumu skaita, liecina "Baltijas Autolīzings" statistika.

"Hansa Līzings" meitas uzņēmums "Baltijas Autolīzings" ir vienīgais autoparku vadības uzņēmums Latvijā, kas kopš pagājušā gada jūnija piedāvā OCTA un KASKO fiksētos tarifus 3 gadu periodam. Fiksēts tarifs ir nemainīga apdrošināšanas prēmija 3 gadu garumā. Tā nemainās arī, ja bijuši pieteikti apdrošināšanas gadījumi. Ikgadējā prēmija tiek vienmērīgi izdalīta uz visu līzinga periodu - 3, 6, 12, 24 vai 36 mēnešiem (apdrošināšanas sabiedrību piedāvājums parasti paredz to izdalīt tikai uz 4 maksājumiem viena gada ietvaros, un lielākoties par papildu maksu).

Kristīne Krauze, "Hansa Līzings" korporatīvo klientu auto līzinga nodaļas vadītāja :" Šis ir viens no veidiem, kā uzņēmumiem, domājot par savu autoparku, plānot apdrošināšanas izdevumus un izvairīties no ievērojama cenu kāpuma. Ņemot vērā, ka OCTA tirgū apdrošinātāji strādā ar zaudējumiem, OCTA cenas neizbēgami pieaugs arī turpmākajos gados. KASKO apdrošināšanas cenas gan tik strauji neaugs, tās ir stabilizējušās. Tomēr jāņem vērā, ka to cenu kāpums ir atkarīgs arī no remonta izmaksām servisos - un tās savukārt aug."

2006.gadā, salīdzinot ar 2005.gadu, KASKO cenas pieauga par 20%, savukārt pērn, salīdzinot ar 2006.gadu, pieaugums bija 25%. Šogad KASKO apdrošināšanai tiek prognozēts 5-10% cenu pieaugums.

Savukārt OCTA tirgū cenas pieaug daudz straujāk. Ja 2006.gadā, salīdzinot ar 2005.gadu, pieaugums bija 20%, tad pērn, salīdzinot ar 2006.gadu, cenas pieauga jau par 40%. Šogad tiek prognozēts aptuveni 25% cenu pieaugums. Turpmākajos gados OCTA cenu pieaugums būs atkarīgs no apdrošinātāju tehniskā rezultāta, taču jāņem vērā, ka 2007.gadu OCTA tirgū apdrošinātāji beidza ar 5 miljonu latu zaudējumiem. Tiek prognozēts, ka 2 -3 gadu laikā OCTA cenas varētu kāpt par 20% gadā.

Par "Baltijas Autolīzings":
• SIA "Hansa Līzings" meitas uzņēmums "Baltijas autolīzings" ir viens no lielākajiem autoparku vadības uzņēmumiem Baltijā.
• "Baltijas Autolīzings" piedāvā īstermiņa un ilgtermiņa vieglo automašīnu nomu/ operatīvo līzingu un citu ar transporta līdzekļu obligāto ekspluatācijas izmaksu finansējumu. Tiek ietverti arī tādi pakalpojumi kā 24h palīdzības dienests, riepu glabāšana un nomaiņa, tehnisko apkopju un remontdarbu administrēšana, izmaksu administrēšana, apdrošināšanas gadījumu administrēšana.
• 2007.gadā "Baltijas Autolīzings" 45% Rīgas un reģionu iepirkumos atzīts par konkurētspējīgāko cenas piedāvātāju.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: KASKO; OCTA; Baltijas Autolīzings, SIA; Hansa Līzings, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv