Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

„Baltijas Komunikāciju centrs” audzē apgrozījumu un paplašinās Lietuvā

Publicēts 2009-05-08 15:15:27

Samazināt palielināt tekstu

06.05.2009

Sabiedrisko attiecību aģentūra „Baltijas Komunikāciju centrs” (BKC) pērn apgrozījumu palielinājusi par 38% un uzsākusi darbu Lietuvā.

BKC apgrozījums pērn, salīdzinot ar 2007.gadu, pieaudzis par 38% un sasniedzis 575 tūkstošus latu. Lai klientiem nodrošinātu elastīgu un individuālu pieeju, darbinieku skaits aģentūrā palielinājies līdz 12.

Gints Feders, „Baltijas Komunikāciju centrs” vadītājs: “Lai arī pagājušais gads Latvijā jau iezīmējās ar ekonomiskās aktivitātes kritumu, 2008.gads bija veiksmīgākais uzņēmuma vēsturē. Mūsu aģentūra vēsturiski bijusi spēcīga mediju attiecību veidošanā, un pērn BKC ir nostiprinājis savas pozīcijas kā viena no vadošajām sabiedrisko attiecību aģentūrām Latvijā.”

Savukārt domājot par attīstību un paplašināšanos ārpus Latvijas, atvērta sabiedrisko attiecību aģentūras BKC pārstāvniecība Lietuvas tirgū.

Gints Feders norāda, ka ārvalstu kompānijas jau sen Baltijas valstis uztvēra kā vienotu tirgu, un pašlaik pie šāda secinājuma arvien biežāk nonāk arī vietējie Baltijas uzņēmumi:” Ja līdz šim savas filiāles Latvijā veidoja ārvalstu sabiedrisko attiecību kompānijas, tad mēs izvēlējāmies paši iet ārpus Latvijas robežām. Kopš pērnā gada rudens Lietuvā mēs darbojamies ar zīmolu “Sharp PR” un ir sasniegti vērā ņemami rezultāti. 2009.gads Lietuvas tirgū mums būs izaugsmes gads!”

Ekonomiskā krīze un globālās pārmaiņas nesīs izmaiņas arī sabiedrisko attiecību nozarē. „Sabiedrisko attiecību nozīme un iespējas pieaug, taču tajā pašā laikā tas nesīs līdzi izmaiņas tirgus dalībnieku – aģentūru vidū. BKC prioritāte šogad nemainīsies – palīdzēt klientiem sasniegt iecerētos rezultātus un būt labākiem par konkurentiem,” Gints Feders.

BKC ir sabiedrisko attiecību aģentūra, kas dibināta Rīgā, 2001.gadā. Astoņu gadu laikā no neliela uzņēmuma, tā ir kļuvusi par vienu no vadošajām aģentūrām Latvijā, sniedzot pakalpojumus Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tirgos. Uzņēmums 100% pieder Latvijas privātpersonām.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Baltijas Komunikāciju centrs, SIA;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv