Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ekonomika

Baltijas tirgū "ienāk" videi draudzīgas Post-it® līmlapiņas

Publicēts 2008-03-04 15:57:07

Samazināt palielināt tekstu

Palielinoties birojos izmantoto papīra izstrādājumu skaitam un nepārtraukti pieaugošajai sabiedrības uzmanībai apkārtējās vides problēmām, starptautiskais uzņēmums 3M izstrādājis jaunu videi draudzīgu produktu – Post-it® līmlapiņas no 100% pārstrādāta papīra. Produktam ir samazināts iepakojuma daudzums, kas vienlaicīgi pilda arī līmlapiņu turētāja funkciju, turklāt šo līmlapiņu ražošanas procesā ir ierobežots tintes daudzums produkta otrreizējas pārstrādes atvieglošanai.

Uz zinātniskiem atklājumiem balstītais koncerns 3M ir viens no pirmajiem uzņēmumiem pasaulē, kas nopietni pievērsies ekoloģisko projektu realizācijai. Kopš 1975. gada 3M līdz minimumam ir samazinājis ražošanas tālāku paplašināšanu, radījis daudzus produktus, kuru izmantošana nepiesārņo apkārtējo vidi, un produktu ražošanā sācis izmanto izejvielas no otrreiz pārstrādātiem materiāliem.

2008. gada 24. janvārī Frankfurtē 3M saņēma žurnāla OPI ("European Office Product") Eiropas Biroja preču balvu par uzņēmuma atbildību apkārtējās vides saglabāšanā, ražojot "zaļās" Post-it® līmlapiņas. Balvas pasniegšanas ceremonijā piedalījās 450 šīs nozares vadītāji no dažādām Eiropas valstīm.

3M viceprezidents un Biroja preču struktūrvienības vadītājs Dr. Džeks Truongs (Dr. Jack G. Truong), 2008. gada 3. un 4. martā viesojoties Rīgā, atklāj:
"Mūsu pieeja ir vienkārša un godīga. Nepārtraukti cenšamies paaugstināt prasības saviem ražojumiem. Mēs saprotam savu patērētāju vēlmes un ieviešam tieši tos produktus, kas atbilst šīm vēlmēm. Jau kopš 1977. gada 3M ir ieviesta papīra pārstrādes programma, ar kuras palīdzību ietaupām aptuveni 4000 tonnas gadā. Kur vien iespējams taupām papīra produkciju arī 3M iekšienē, piemēram, izgatavojam vizītkartes, veidlapas utt. no otrreiz pārstrādāta papīra."

Par 3M

3M (saīsinājumā no Minnesota Mining & Manufacturing Company) ir dibināts 1902.gadā ASV un nu jau ilgāk kā gadsimtu visā pasaulē piedāvā saviem klientiem plašu inovatīvu un kvalitatīvu produktu klāstu. Ar 3M preču zīmi ir pārstāvētas biroja /Post-it® un Scotch®/, industriālo, medicīnas /NexcareTM/, zobārstniecības /3M ESPE/, ceļu satiksmes drošības, darba drošības un vides aizsardzības materiālu u.c. preču grupas. Šobrīd Post-itÒ preču zīme sevī ietver vairāk kā 1000 dažādu produktu, kas tiek pārdotas vairāk nekā 100 dažādās valstīs.

3M apgrozījums 2007. gadā: 24.5 miljardi ASV dolāru , t.i., ar 6,7% pieaugumu pret 2006. gadu. 3M tīrā peļņa 2007.gadā: 4.1 miljardi ASV dolāru

Latvijā 3M produkciju var iegādāties kopš 1992. gada, savukārt, pārstāvniecības birojs savu darbu Rīgā uzsācis 1996. gada janvārī. 3M Baltijas valstu dīleru apgrozījums 2007. gadā sasniedza 18,3 miljoni EUR.

3M internetā: www.mmm.com

Par OPI balvu: www.opi.net

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: 3M;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv