Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Balvu jaunsargu vienības kausa izcīņas sacensības ložu šaušanā

Publicēts 2008-03-14 11:20:02

Samazināt palielināt tekstu

13.03.2008

Šā gada 15.martā Balvu, Tilžas, Kārsavas un Daugavpils jaunsargi piedalīsies Balvu jaunsargu vienības kausa izcīņas sacensībās ložu šaušanā Viļakā, Balvu rajonā. Sacensības tiek organizētas divās vecuma grupās – jaunākajā (12-15 gadi) un vecākajā (16 līdz 18 gadi).

Sacensības tiks atklātas pulksten 10.00 Viļakas pamatskolas sertificētā šautuvē. Tajās piedalīsies vairāk nekā 60 jaunsargi no Balviem, Tilžas, Kārsavas un Daugavpils. Sacensības notiks ar mazkalibra un pneimatiskajām šautenēm.

Sacensību mērķis pilnveidot jaunsargu ložu šaušanas iemaņas un noskaidrot labākos jaunsargus un jaunsargu komandas ložu šaušanā Latgales novada jaunsargu vienībās.

Jaunsardzes kustība ir Aizsardzības ministrijas vadīta un finansēta Latvijas jauniešu interešu izglītība, kuru realizējot, jauniešiem tiek veidota pilsoniska apziņa un izpratne par demokrātisku sabiedrību, vienlaicīgi izglītojot jauniešus valsts aizsardzības jomā. Jaunsardzē iesaistījušies vairāk nekā 6500 jaunieši no visiem Latvijas novadiem. Detalizētāka informācija par Jaunsardzi: www.jaunsardze.gov.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jaunsardze;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv