Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

Banku augstskola pētīs riskus un iespējas saistībā ar pāreju uz atvērtā koda programmatūru

Publicēts 2009-10-31 21:26:35

Samazināt palielināt tekstu

29.10.2009

Banku augstskola, saistībā ar publiskajā telpā izskanējušajām diskusijām un atsaucoties uz Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministra Edgara Zalāna aicinājumu, veidos darba grupu, lai pētītu riskus un iespējas, kas saistīti ar pāreju uz atvērtā koda programmatūru.

Banku augstskolas rektore Tatjana Volkova uzsver, ka: „Pāreja uz atvērtā koda programmām valsts pārvaldes dienas kārtībā ir bijusi aktuāla jau vairākus gadus. Par to ir diskutējuši gan politiķi, gan nozari pārstāvošās organizācijas, tomēr izpratnes par iespējamiem ieguvumiem vai zaudējumiem vēl joprojām nav”.

Darba grupas sastāvā tiks aicināti piedalīties neatkarīgi eksperti no Banku augstskolas, BA Biznesa un finanšu pētniecības centra, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas un citām organizācijām.

Lietišķajā pētījumā tiks izmantotas ne tikai vietējo ekspertu zināšanas, bet arī tiks vērtēta ārvalstu prakse un pieredze.

Banku augstskola ir pārliecināta, ka lietišķā pētījuma rezultāti kalpos par labu pamatu ne tikai publiskā sektora, bet arī privātā sektora pārstāvjiem, lai pieņemtu ekonomiski pamatotus un ilgspējīgus lēmumus par pāreju uz atvērtā tipa programmatūru.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Tatjana Volkova; Banku Augstskola; Atvērtā koda programmatūra; Pētījums;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv