Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Bezmaksas informatīvais seminārs Tukumā „Atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai”

Publicēts 2009-10-13 13:26:23

Samazināt palielināt tekstu

Rīgas plānošanas reģiona Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu informācijas centrs sadarbībā ar SIA "Tukuma Biznesa un Tehnoloģiju inkubatoru" un Latvijas Hipotēku un zemes banku rīko bezmaksas informatīvo semināru „Atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai.” Seminārs notiks š.g. 14.oktobrī, no plkst.10.00-14.00, Tukuma ledus hallē, Stadiona ielā 3, Tukumā.

Semināra laikā Latvijas Hipotēku un zemes bankas pārstāvji informēs interesentus par aizdevumiem komersantu konkurētspējas uzlabošanai, savukārt pārstāvji no Rīgas plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra skaidros aktuālās ES struktūrfondu atbalsta programmas. 

Semināram lūdzam pieteikties pa tālruni 28330773 vai e-pastu: [email protected] Vairāk  informācijas mājas lapā www.rpr.gov.lv/esfondi un www.tbti.lv.

Rīgas plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centrs sniedz bezmaksas konsultācijas un informāciju jautājumos, kas saistīti ar ES fondu līdzekļu piesaisti un apgūšanu. Sīkāka informācija par ES struktūrfondiem mājas lapā www.rpr.gov.lv/esfondi.

www.rpr.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Struktūrfondi; Rīga plānošanas reģions; Atbalsts uzņēmējdarbībai; ES fondi; ES atbalsts;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv