Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Biedrība "Zemnieku saeima" 4. aprīlī rīko kongresu

Publicēts 2008-03-31 08:56:27

Samazināt palielināt tekstu

2008. gada 28. martā

Jau deviņus gadus Zemnieku saeimas kongress ir viens no lauksaimniecības sektora plašākajiem pasākumiem, kurā aptuveni 300 lauksaimnieku diskutē par lauksaimniecības un lauku attīstības virzieniem, šķēršļiem un iespējām. Tas ir arī nozīmīgākais pasākums, kurā tiek formulēts un pausts tirgus orientēto lauksaimnieku viedoklis.

Šogad Zemnieku saeimas kongresa diskusiju tēma būs lauksaimniecības nozares un Latvijas lauku attīstība – uzņēmējdarbība, izglītība un sakari, ceļi un pasts laukos. Lauksaimnieki diskutēs arī par samilzušajām problēmām piena nozarē un citiem svarīgākajiem jautājumiem, kas rūp tirgus orientētajām saimniecībām.

Kongresā uzrunas teiks un uz lauksaimnieku jautājumiem atbildēs Ministru prezidents Ivars Godmanis, zemkopības ministrs Mārtiņš Roze un Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Jānis Maršāns. Līdzšinējā biedrības vadītāja Valtera Brusa vietā tiks ievēlēts jauns priekšsēdētājs.

Kongresa rīkošanu finansiāli atbalsta Hansabanka, Hansa Līzings, LPKS "Latraps" un Vidzemes Agroekonomiskā kooperatīvā sabiedrība.

Kongresa norises vieta - Bulduru dārzkopības vidusskola, sākums - plkst. 10.00, noslēgums – plkst. 14.00.

Kopš dibināšanas 1999. gadā Zemnieku saeima stabili ieņēmusi vietu kā spēcīgākā tirgus orientēto lauksaimnieku nevalstiskā organizācija, kas pārstāv zemnieku intereses lēmumu pieņemšanas institūcijās, informē un izglīto lauksaimniekus. Organizācija apvieno 775 lielas un mazas zemnieku saimniecības visos Latvijas rajonos un visās lauksaimniecības jomās, vairumā gadījumu - ģimenes saimniecības. 39% Zemnieku saeimas biedru saimniecību ir no Vidzemes, 36% - no Zemgales, 20% - no Kurzemes un 5% - no Latgales.

www.zemniekusaeima.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Mārtiņš Roze; Zemnieku saeima; Ivars Godmanis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv