Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

Borowa Mc izsludina Mīlestības vakara radošo konkursu jaunajiem dzejniekiem

Publicēts 2010-02-08 18:56:56

Samazināt palielināt tekstu

Rīgā, 08.02.2010. Grupa „Borowa Mc” aicina atsaukties tos jaunos dzejniekus, kuri vēlas dalīties ar saviem emocionālajiem garadarbiem kopīgā muzikāli literārā Mīlestības vakarā, kas notiks 24.februārī Mākslas darbinieku namā.

„Pārskatot grupas piecu gadu muzikālo veikumu, secinājām, ka repertuārā ārkārtīgi daudz dziesmu ir tieši par mīlestību. Varbūt tāpēc, ka paši esam jauni un mīlestība šķiet galvenais dzīvē, tā iedvesmo un ceļ mūs spārnos, vai arī tāpēc, ka mīlestība ir visapkārt. Mīlestības vārdi, iespējams, ir skaistākie vārdi,” skaidro grupas „Borowa Mc” solists Aigars Runčis. „Esam nolēmuši šajā koncertā parādīt, kā mēs esam uzrunājuši Mīlestību. Esmu pārliecināts, ka šīs dziesmas liks iepukstēties klausītāju sirdīm, jo vienlaikus liks iekustēties pazīstamām stīgām.”

Mīlestības vakarā grupa akustiski spēlēs īpašu mīlestības dziesmu programmu ģitāras, taustiņu un perkusiju pavadījumā, bet apmeklētāji varēs baudīt gan dziesmas, gan dzeju, gan dejas, gan arī omulīgi iekārtoties uz spilveniem, dzerot  karstās tējas un citus bufetes „Gauja” piedāvātos dzērienus.

Konkursa uzvarētājiem būs iespēja uzstāties kopā ar grupu „Borowa Mc” ar savas dzejas priekšlasījumu 24.februārī, plkst. 19, Mākslas darbinieku namā, Vaļņu ielā 9, Vecrīgā muzikāli literārajā grupas „Borowa Mc” Mīlestības vakarā.

Savus radošos darbus dzejas formā kopā ar kontaktdatiem (vārds, uzvārds, vecums, dzīvesvieta, e-pasts, telefona numurs) un īsu aprakstu par sevi (ne vairāk kā 2000 zīmes) lūdzam iesūtīt līdz šī gada 17.februārim uz e-pastu [email protected] ar norādi „Mīlestības vakara konkursam”.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 22.februārī grupas mājas lapā www.borowa.lv un grupas mūzikas profilā portālā Draugiem.lv.

Savukārt biļetes uz pasākumu var iegādāties jau tagad www.bilesuserviss.lv. Papildus informācija par koncertu Mākslas darbinieku nama mājas lapā – www.mdn.lv, kā arī sekojot grupas profilam Twitter vietnē (www.twitter.com/BorowaMc ).

Borowa Mc dibināta 2004.gada nogalē Rēzeknē, bet koncertē kopš 2005.gada 15.aprīļa, to uzskatot par grupas dzimšanas dienu. Grupas sastāvā: Aigars Runčis (solists), Ingars Gusāns (ģitāra), Guntra Kuzmina (soliste un dziesmu autore). Kopš 2007.gada arī Gints Stankevičs (mūzikas producēšana, taustiņi) un Raitis Aukšmuksts (bungas). Līdz šim izdoti 3 albumi: Trepis Iz Nakurīni (2005), Plastilina Pasaule (2007), Ui, Lobs! (2008). Lauri plūkti mūzikas festivālā Osvalds 2004, iegūts Zelta disks par albumu Trepis uz nakurīni, piedzīvotas uzvaras SWH Mūzikas Topā un Muzikālajā bankā, kā arī 2006.gadā iegūtas trīs Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvas. Sadarbojusies ar Z. Muktupāvelu, I.Fominu, M.Freimani, M. Žigatu, Fredi, Z. Dombrovsku, A. Poišu, vīru kopu Vilki, J.Kaukuli, F. Ķiģeli u.c. Sīkāka informācija grupas mājas lapā: www.borowa.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Borowa Mc;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv