Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

Borowa Mc prezentē Sirsnības mēnesi un dāvā dziesmu

Publicēts 2009-08-17 11:22:40

Samazināt palielināt tekstu

Rīga, 2009. gada 17. augusts

Grupa Borowa Mc, prezentējot jauno dziesmu „Bez Tevis”, aicina dalīties savās izjūtās un piedalīties akcijā „Sirsnības mēnesis”. Tāpat grupa dāvā dziesmas lejupielādi bez maksas.

Dziesma „Bez Tevis” vēsta par mīlestības un cilvēku pieķeršanās spēku, grupa Borowa Mc pie tās strādājusi vairākus mēnešus, pārrakstot mūziku un vārdus, kā arī pieslīpējot gala rezultātu. Dziesma lejupielādēm bez maksas pieejama portālā Platforma.lv, kā arī klausāma radio stacijās.

„Par mīlestību runājam un vairāk domājam februārī – mīlestības svētku laikā, taču mīlestība pastāv un nepieciešama ik brīdi, lai justos dzīvs,” tā par iedvesmu dziesmas tapšanai, kā arī akciju „Sirsnības mēnesis” Borowa Mc soliste un dziesmas komponiste Guntra Kuzmina.

„Sirsnības mēneša” laikā no 17. augusta līdz 6. septembrim ikviens aicināts iesūtīt darbus (rakstītus, zīmētus, fotografētus), kas tapuši mīlestības vai tās radītu pārdzīvojumu uzplūdos. Vairāk par akciju grupas mājas lapā Borowa.lv. Akcijā piedalās LNT, Platforma.lv, radio SWH, draugiem.lv, Apollo.lv.

Dziesmas „Bez Tevis” un akcijas prezentācija Radio SWH 17. augustā 12:40 un portālā Apollo 18. augustā 13:00. Dziesmai uzfilmēts video klips, kurš šobrīd atrodas montāžas stadijā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Borowa Mc;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv