Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Vide un mājdzīvnieki

Būvdarbu līguma "Kanalizācijas tīklu paplašināšana un rekonstrukcija Līvānos" parakstīšana

Publicēts 2007-03-15 16:51:22

Samazināt palielināt tekstu

Š.g. 14.martā, Rīgā, LR Vides ministrijā, Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinos" ietvaros starp SIA "Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība" un SIA "Gādība" tika parakstīts būvdarbu līgums "Kanalizācijas tīklu paplašināšana un rekonstrukcija Līvānos".

Būvdarbu līguma kopējās izmaksas ar PVN ir 2 163 002,13 EUR. ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinos" Līvānu pašvaldības daļai ir 64,58%, kas šajā Līgumā sastāda vairāk kā 1,183 miljonus EUR.

Noslēgtais būvdarbu līgums ir sadalīts divās kārtās: 1.kārtā tiks veikta kanalizācijas sūkņu stacijas atjaunošana Domes ielā un kanalizācijas sūkņu stacijas atjaunošana Baznīcas ielā, 2.kārtā tiks veikta kanalizācijas spiedvada izbūve, šķērsojums pār Dubnas upes tiltu, kanalizācijas sūkņu stacijas atjaunošana Sporta ielā un tīklu uzturēšanas aprīkojuma piegāde. 2.kārtas realizācija tiks uzsākta gadījumā, ja tiks piesaistīts nepieciešamais papildus finansējums.

Pēc visu darbu veikšanas tiks nodrošināta Līvānu pilsētas kanalizācijas tīklu sistēmas atjaunošana un paplašināšana atbilstoši ES un Latvijas Republikas vides aizsardzības prasībām.

66 % no projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinos" attiecināmajām izmaksām finansē Eiropas Savienība

"Šis projekts palīdz mazināt ekonomiskās un sociālās atšķirības Eiropas savienības pilsoņu vidū"

www.vidm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Kohēzijas fonds; Ūdenssaimniecība;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv