Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Auto un transports

Cadillac CTS piesaka konkurenci luksusa zīmola sedaniem

Publicēts 2008-02-13 09:23:34

Samazināt palielināt tekstu

12.02.2008

Mirkli pēc Cadillac CTS kupejas spožās pirmizrādas Detroitā, ir uzsākta lielās klases četrdurvju sedana Cadillac CTS tirdzniecība Latvijā. Uzvaras gājiena sākumā Cadillac CTS ir iekļuvis starp desmit automašīnām, kas cīnās par Pasaules gada auto titulu. Tikmēr viena no zināmākajiem auto žurnāliem "Motors Trend" skatījumā CTS jau ir uzvarētājs konkursā "Motor Trend Car of the Year", kurā saņēmis visaugstāko novērtējumu par dizainu un tehnoloģijām.

Jaunais modelis, tāpat kā visas Cadillac luksusa zīmola automašīnas apliecina sava braucēja statusu, gaumi un prestižu, saglabājot viņa individualitāti un ļaujot atšķirties no neskaitāmiem BMW, Mercedes un Lexus braucējiem. Jaunās paaudzes Cadillac CTS – ir radīts cilvēkiem, kuri nebaidās apliecināt sevi, patīk elegance, jaunākās tehnoloģijas un komforts, nepieļauj kompromisus attiecībā uz drošību un jaudu, kā arī novērtē smalku roku darbu interjerā.

Oficiālais Cadillac pārstāvis Latvijā SIA "Viking Motors" ir pārliecināts, ka Cadillac CTS ir savā klasē viena no vislabāk aprīkotajām automašīnām, kas var lepoties ar teicamu cenas un aprīkojuma attiecību, jo Cadillac standarta aprīkojumā ietilpst tas, kas konkurentu modeļiem pieejams tikai papildus, turklāt tā sākumcena ir no 37 894 eiro.

"Cadillac CTS komforts sākas jau pirms Jūs iekāpjat salonā. Ir iespēja nemaz neņemt rokās atslēgu, lai atvērtu durvis. Auto Jūs atpazīs, tiklīdz mēģināsiet to atvērt. Pieejamā tālvadības sistēma ļauj iedarbināt auto arī no 60 metru attāluma un vadoties pēc āra temperatūras Cadillac CTS vēl pirms brauciena sākuma var aktivizēt klimatkontroli. Šīs automašīnas atslēgas, ļauj ieprogrammēt virkni vēlamo funkciju, kas aktivizējas iedarbinot auto, tā nodrošinot dažādus uzstādījumus ne tikai sēdekļa pozīcijā, bet arī radio, apgaismojuma un citu ierīču atmiņā, turklāt katram braucējam savai atslēgai," atklāj Cadillac tirdzniecības speciālisti.

Cadillac CTS nopērkams kā ar manuālo, tā automātisko pārnesumkārbu, ar aizmugures vai visu riteņu piedziņu trīs dažādās versijās:
2.8 L (211 Zs) "Elegance",
2.8 L (211 Zs) un 3.6 L (311 Zs) "Sport Luxury",
3.6 L (311 Zs) "Sport Luxury" (AWD).

Vairāk informācijas par Cadillac CTS: http://www.cadillac.lv

Jāatgādina, ka luksusa zīmola "Cadillac" tirdzniecību un servisa pakalpojuma sniegšanu no pagājušā gada aprīļa Latvijā turpina uzņēmums "Viking Motors", kas šogad svinēs kompānijas 15 gadu jubileju. SIA "Viking Motors", kas iepriekš tirgū bija zināms kā Saab dīleris ar nosaukumu "E

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv