Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ceļojumi un tūrisms

Caurlaidi iebraukšanai Jūrmalā visērtāk ir iegādāties pa ceļam pie lielveikala SKY

Publicēts 2009-07-22 13:25:40

Samazināt palielināt tekstu

20.07.2009

Jūrmalas pilsētas dome atgādina, ka pie lielveikala „Sky” Kārļa Ulmaņa gatvē ir uzstādīts autotransporta līdzekļu iebraukšanas nodevas iekasēšanas automāts.

Domājot par Jūrmalas viesu ērtībām, Jūrmalas pilsētas dome jau pirms diviem gadiem ir uzstādījusi autotransporta līdzekļu iebraukšanas nodevas iekasēšanas automātu, kas atrodas pa ceļam no Rīgas uz Jūrmalu pie lielveikala „Sky”, Kārļa Ulmaņa gatvē 122. Automāts caurlaižu iegādei atrodas netālu no veikala centrālās ieejas. Caurlaides cena joprojām1 Ls.

Automātu iebraukšanas caurlaides iegādei ērti var izmantot cilvēki, kas pēc iepirkšanās dodas uz kūrortpilsētu, un tie, kas mīl ērtības un domā laikus. Protams, caurlaidi var iegādāties arī pie pašas pilsētas, pirms iebraukšanas pilsētā - Priedaines caurlaižu punktā, taču karstajās vasaras dienās lielā viesu pieplūduma dēļ šeit var veidoties rindas.

Sastrēgumu stundās pie autotransporta līdzekļu nodevas iekasēšanas automātiem Priedainē Jūrmalas pilsētas pašvaldība ir nodrošinājusi papildu darbiniekus, kas palīdz autovadītājiem caurlaižu iegādē un operatīvi reaģē uz automašīnu plūsmas izmaiņām.

Lūgums nodevas maksātājiem neizmantot viltotas monētas, jo tās bojā automātus un rada papildu neērtības un kavēšanos caurlaižu iegādē.

Kamēr Jūrmalā tiek iekasēta autotransporta līdzekļu iebraukšanas nodeva, pilsētā ir atļauta bezmaksas auto novietošana pašvaldības autostāvvietās, kā arī gar ielu malām, kur to atļauj satiksmes noteikumi. Policija uzmana, lai auto netiktu novietoti zaļajā zonā un pludmalē. Ja iebraucēji vēlas, lai viņu prombūtnes laikā braucamrīks tiktu pieskatīts, ir jāizvēlas kāda no privātajām autostāvvietām, kas par saviem pakalpojumiem iekasēs samaksu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Jūrmala;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv