Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

CEMEX Iespēju fonda rīkotajā konkursā atbalsta projektu par moderna ģeogrāfijas kabineta izveidi

Publicēts 2009-07-17 11:07:05

Samazināt palielināt tekstu

15.07.2009

CEMEX Iespēju fonds Brocēniem un Saldus rajonam sestajā atklātajā projektu pieteikumu konkursā piešķīris finansējumu Druvas vidusskolai projektam "Jura Levica ģeogrāfijas kabinets Druvā". Projekta ietvaros tiks pilnībā atjaunots un aprīkots kabinets, veidota sistematizētās iežu un minerālu kolekcijas prezentācija un organizēts pirmais erudīcijas konkurss vidusskolēniem „Vai tu gribi būt ģeogrāfs?”.

Projekts, kas paredz ģeogrāfijas apguvi mūsdienīgā vidē, ieguvis visaugstāko novērtējumu no visiem komisijas locekļiem. Projektu vērtēšanas komisiju veido Saldus rajona iedzīvotāju pārstāvji un SIA CEMEX pārstāvji.

CEMEX Iespēju fonds Brocēniem un Saldus rajonam ir CEMEX izveidota iniciatīva, kuras mērķis ir atbalstīt rajona attīstību, ļaujot pašiem iedzīvotājiem lemt par attīstības prioritātēm. Projektu vērtēšanas komisijā darbojas 4 sabiedrības pārstāvji un 3 uzņēmuma pārstāvji. Kopš fonda dibināšanas 2007. gada maijā ir realizēti jau 5 konkursi un atbalstīts 71 projekts, kas vērsts uz vides sakopšanu un saglabāšanu, infrastruktūras uzlabošanu, vēsturiskā mantojuma saglabāšanu un interešu un izglītības programmu pieejamības nodrošināšanu dažādām iedzīvotāju vecuma grupām.

CEMEX ir viens no pasaules līderiem celtniecības materiālu ražošanā. CEMEX ražo un izplata augstas kvalitātes produkciju un nodrošina uzticamu servisu vairāk kā 50 pasaules valstīs. Uzņēmums lielu uzmanību velta apkārtējās sabiedrības labklājībai, pastāvīgi veicot uzlabošanas pasākumus ražotnē un rūpējoties par sabiedrības interešu veicināšanu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: CEMEX, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv