Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

CEMEX Iespēju fonds atbalsta 14 izglītības projektu īstenošanu

Publicēts 2009-04-29 11:54:18

Samazināt palielināt tekstu

28.04.2009

Nodibinājuma „CEMEX Iespēju fonds Brocēniem un Saldus rajonam” komisija, kuru veido Saldus rajona iedzīvotāji un CEMEX pārstāvji, lēmusi šī gada pirmajā projektu konkursā piešķirt finansējumu 14 izglītības projektu realizēšanai Saldus rajonā. Projektu īstenošanas termiņš ir no šī gada 1.maija līdz 31.oktobrim. CEMEX Iespēju fonds uz šo konkursu bija saņēmis rekordlielu projektu pieteikumu skaitu – 54.

CEMEX Iespēju fonds atbalstījis projektus: Druvas vidusskola - Kurzemes jauno ģeogrāfu skolas pavasara sesija, biedrība „Latvijas mazpulki” - Tīņu piedzīvojumi Jaunmuižā, biedrība „Mēs-Jaunaucei” - Jaunauces muižas parka kopšana un labiekārtošana, biedrība „Saldus rajona Tūrisma biedrība” - Iepazīsti savu rajonu!, biedrība „Gaismas pusē” - Mans sapņu parks, biedrība „Ideju kalve” - Remtes ezermalas sakopšana un labiekārtošana, Saldus J.Rozentāla vēstures un mākslas muzejs - Mēs un apkārtesošā augu valsts, Vadakstes pagasta padome - Dzīves vides kvalitātes uzlabošana Vadakstes bērniem, Saldus rajona bērnu un ģimeņu centrs „Rūķītis” - Oāze dzīves tuksnesī, Latvijas Sarkanais Krusts, Saldus komiteja - Tikšanās vietu mainīt nedrīkst, Blīdenes pamatskola - Sporta taka "Strops", biedrība "Saldus jauniešu dome "Es un mēs"" - Jauno līderu akadēmija 2009, Saldus pagasta padome - 3.Amatierteātru festivāls "Teātra karuselis", biedrība "Saldus pilsētas pensionāru biedrība" - Dzīvespriecīgie seniori.

Projekti tiks īstenoti līdz 2009.gada 31. oktobrim. Projektu konkursam kopumā tika iesniegts rekordliels projektu pieteikumu skaits - 54. Šī konkursa prioritātes ir projekti vides izglītības, aizsardzības un sakopšanas jomā un projekti, kas veicina daudzveidīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas un radošas izpausmes.

CEMEX Iespēju fonds Brocēniem un Saldus rajonam ir SIA CEMEX izveidota iniciatīva, kuras mērķis ir atbalstīt Saldus rajona attīstību, ļaujot pašiem iedzīvotājiem lemt par attīstības prioritātēm. CEMEX Iespēju fonds Brocēniem un Saldus rajonam kopumā atbalstījis 57 vides aizsardzības, vides kvalitātes uzlabošanas un izglītības projektus, kas veicina atbildīgu rīcību pret vidi.

CEMEX ir viens no pasaules līderiem celtniecības materiālu ražošanā. CEMEX ražo un izplata augstas kvalitātes produkciju un nodrošina uzticamu servisu vairāk kā 50 pasaules valstīs. Uzņēmums lielu uzmanību velta apkārtējās sabiedrības labklājībai, pastāvīgi veicot uzlabošanas pasākumus ražotnē un rūpējoties par sabiedrības interešu veicināšanu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: CEMEX, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv