Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Vide un mājdzīvnieki

CEMEX Iespēju fonds izsludina projektu konkursu Saldus rajona iedzīvotāju vides aizsardzības iniciatīvu īstenošanai

Publicēts 2008-02-18 09:08:51

Samazināt palielināt tekstu

2008. gada 16. februārī CEMEX Iespēju fonds Brocēniem un Saldus rajonam izsludina trešo atklātu projektu pieteikumu konkursu ar mērķi sniegt atbalstu projektiem, kas uzlabo un veicina Brocēnu un Saldus rajona iedzīvotāju dzīves kvalitāti un apkārtējo vidi. Projekta pieteikumi tiks gaidīti līdz š.g. 10.martam. Komisija, kuru veido Saldus rajona iedzīvotāju un SIA CEMEX pārstāvji, izvērtēs projektus līdz 31.aprīlim, lemjot, kurus no projektu pieteicējiem atbalstīt.

Projektu pieteikumu var iesniegt biedrības un nodibinājumi, neformālas sabiedrības grupas, kā arī Saldus rajona pašvaldību iestādes. Šogad projektu konkursa prioritātes ir izglītojoši projekti, kas veicina atbildīgu rīcību pret vidi; vides sakopšanas, aizsardzības un saglabāšanas aktivitātes; projekti, kas veicina daudzveidīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu un veicina radošas izpausmes dažādām mērķa grupām vides jomā.

"CEMEX Iespēju fonds ir īpašs ar to, ka atbalsta tieši vietējas nozīmes mazos projektus, kuriem grūti piesaistīt finansējumu citviet. Fonds dod iespēju bez pieredzes esošiem projektu pieteicējiem, arī neformālām grupām, mācīties izstrādāt projektu pieteikumus un realizēt tos," atzīst Ilga Ķuze, CEMEX Iespēju fonda Brocēniem un Saldus rajonam vadītāja.

"CEMEX Iespēju fonds Brocēniem un Saldus rajonam" ir CEMEX izveidota iniciatīva, kuras mērķis ir atbalstīt rajona attīstību, ļaujot pašiem iedzīvotājiem lemt par attīstības prioritātēm. Fonda vērtēšanas komisijā darbojas 4 sabiedrības pārstāvji un 3 uzņēmuma pārstāvji. Kopš fonda dibināšanas 2007. gada maijā tas ir atbalstījis 32 vietējos projektus, kas vērsti uz vides sakopšanu un saglabāšanu, infrastruktūras uzlabošanu, vēsturiskā mantojuma saglabāšanu un interešu un izglītības programmu pieejamības nodrošināšanu dažādām iedzīvotāju vecuma grupām.

"Pateicoties fonda atbalstītajam projektam biedrība "Saldus rajona attīstības biedrība" ir apmācījusi 30 Saldus rajona NVO pārstāvjus projektu izstrādē un vadībā, un 15 Saldus rajona NVO grāmatvežiem notiks apmācības par projektu grāmatvedību. Rezultātā ieguvējs ir gan katrs kursu apmeklētājs, gan sabiedrība kopumā, jo kursus beigušie iegūtās zināšanas pielieto sabiedrībai aktuālās jomās," stāsta Sandra Fridrihsone no "Saldus rajona attīstības biedrības".

Sīkāku informāciju un bezmaksas konsultācijas par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu pretendenti var saņemt, sazinoties ar Fonda vadītāju Ilgu Ķuzi pa tālruni 371 26311363, rakstot [email protected] un apmeklējot apmācību semināru š.g. 25.februārī, plkst.14.00, Saldus pilsētas bibliotēkā, Tūristu ielā 3. Konkursa nolikums un informācija būs pieejama Brocēnu un Saldus bibliotēkās, kā arī www.saldus.lv, un www.salduspilseta.lv.
CEMEX ir viens no pasaules līderiem celtniecības materiālu ražošanā. CEMEX ražo un izplata augstas kvalitātes produkciju un nodrošina uzticamu servisu vairāk kā 50 pasaules valstīs. Uzņēmums lielu uzmanību velta apkārtējās sabiedrības labklājībai, pastāvīgi veicot uzlabošanas pasākumus ražotnē un rūpējoties par sabiedrības interešu veicināšanu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: CEMEX, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv