Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

CEMEX Iespēju fonds popularizē ģeogrāfijas un vides zinību apguvi

Publicēts 2009-06-11 01:09:59

Samazināt palielināt tekstu

10.06.2009

CEMEX Iespēju fonds Brocēniem un Saldus rajonam izsludina atklātu projektu pieteikumu konkursu, lai veicinātu un popularizētu ģeogrāfijas un vides zinību apguvi, rosinot interesi skolēniem par mācību priekšmetiem.

„CEMEX Iespēju fonda Brocēniem un Saldus rajonam” prioritātes vienmēr ir bijušas izglītība un vides aizsardzība. Šovasar vēlamies popularizēt vides zinātnes, ļaujot izglītības iestādēm pretendēt uz finansējumu gan mācību līdzekļu un inventāra iegādei vai atjaunošanai, gan telpu remontam. Profesionāli skolotāji, zinātkāri bērni un mūsdienīgi aprīkotas mācību klases ir mūsdienīgas apmācības panākumu atslēga,” uzskata CEMEX Iespēju fonda vadītāja Ilga Ķuze.

Projekta pieteikumi tiks gaidīti līdz šā gada 3.jūlijam. Komisija, kuru veido Saldus rajona iedzīvotāji un SIA CEMEX pārstāvji, paziņos par atbalstītajiem konkursiem līdz 20.jūlijam. Projektu īstenošanas termiņš ir no šā gada 22.jūlija līdz 2009.gada 31.decembrim.

Informatīvs seminārs potenciālajiem iesniedzējiem notiks 15.jūnijā, plkst.14.00, Saldus rajona Izglītības pārvaldes 2.stāva apspriežu zālē. Projektu pieteikumu var iesniegt Saldus rajona, tai skaitā, Brocēnu novada izglītības iestādes.

Konkursa nolikums pieejams www.saldus.lv, www.salduspilseta.lv, www.cemex.lv, kā arī SIA CEMEX Brocēnu cementa rūpnīcas administratīvajā ēkā Liepnieku ielā 15, Brocēnos, un Saldus rajona padomes Izglītības pārvaldē Avotu ielā 12, Saldū.

Nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds Brocēniem un Saldus rajonam” ir SIA CEMEX izveidota iniciatīva, kuras mērķis ir atbalstīt Saldus rajona attīstību, ļaujot pašiem iedzīvotājiem lemt par attīstības prioritātēm. Projektu vērtēšanas komisijā darbojas četri sabiedrības pārstāvji un trīs uzņēmuma pārstāvji.

Kopš fonda dibināšanas 2007.gada maijā jau realizēti 5 atklātu projektu pieteikumu konkursi un atbalstīti 71 vietējais projekts, kas vērsti uz vides sakopšanu un saglabāšanu, infrastruktūras uzlabošanu, vēsturiskā mantojuma saglabāšanu un interešu un izglītības programmu pieejamības nodrošināšanu dažādām iedzīvotāju vecuma grupām.

SIA CEMEX ir viens no pasaules līderiem celtniecības materiālu ražošanā. Uzņēmums ražo un izplata augstas kvalitātes produkciju un nodrošina servisu vairāk nekā 50 pasaules valstīs.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: CEMEX, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv