Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

CEMEX iespēju fonds saņēmis 11 pieteikumus ģeogrāfijas un vides zinību popularizēšanai

Publicēts 2009-07-07 15:39:39

Samazināt palielināt tekstu

CEMEX Iespēju fonda atklātajā projektu konkursā, kas tika izsludināts šā gada 10.jūnijā, iesniegti 11 projektu pieteikumi ar mērķi veicināt un popularizēt ģeogrāfijas un vides zinību apguvi, rosinot skolēnos interesi par mācību priekšmetiem. Līdz 20.jūlijam tos izvērtēs komisija, kuru veido SIA CEMEX un Saldus rajona iedzīvotāju pārstāvji, un lems par finansējuma piešķiršanu. Fonda atbalstu saņēmušie projekti tiks publicēti Saldus rajona mājas lapā www.saldus.lv un www.salduspilseta.lv šā gada 20.jūlijā.

CEMEX Iespēju fonds Brocēniem un Saldus rajonam ir CEMEX izveidota iniciatīva, kuras mērķis ir atbalstīt rajona attīstību, ļaujot pašiem iedzīvotājiem lemt par attīstības prioritātēm. Projektu vērtēšanas komisijā darbojas 4 sabiedrības pārstāvji un 3 uzņēmuma pārstāvji. Kopš fonda dibināšanas 2007. gada maijā ir realizēti jau 5 konkursi un atbalstīts 71 projekts, kas vērsts uz vides sakopšanu un saglabāšanu, infrastruktūras uzlabošanu, vēsturiskā mantojuma saglabāšanu un interešu un izglītības programmu pieejamības nodrošināšanu dažādām iedzīvotāju vecuma grupām.

CEMEX ir viens no pasaules līderiem celtniecības materiālu ražošanā. CEMEX ražo un izplata augstas kvalitātes produkciju un nodrošina uzticamu servisu vairāk kā 50 pasaules valstīs. Uzņēmums lielu uzmanību velta apkārtējās sabiedrības labklājībai, pastāvīgi veicot uzlabošanas pasākumus ražotnē un rūpējoties par sabiedrības interešu veicināšanu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: CEMEX, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv