Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Nekustamie īpašumi un būvniecība

CEMEX nodrošinās betona kvalitātes kontroli arī būvobjektos

Publicēts 2009-06-11 01:04:55

Samazināt palielināt tekstu

10.06.2009

CEMEX noslēdzis vienošanos ar BARG LABORATORIUM (Vācija) filiāli Latvijā, kas ar mobilas laboratorijas palīdzību ļaus veikt transportbetona analīzes betona iestrādes laikā tieši objektā.

Tas ļaus klientiem ieteikt precīzu transportbetona apkopi pēc tā iestrādes, lai nodrošinātu tā ilglaicīgu kvalitāti. Sadarbības līgums paredz transportbetona neatkarīgas kvalitātes pārbaudes CEMEX betona ražotnēs, tā stiprinot CEMEX kā profesionālākā transportbetona ražotāja reputāciju.

„Latvijā kvalitātes pārbaudes parasti veic iekšējās kvalitātes kontroles nodaļas. Savukārt, pasaulē uzņēmumi arvien biežāk, papildus iekšējai kontrolei, aicina ārējos neatkarīgos speciālistus, kuru kompetence un pieredze darbā ar atšķirīgiem uzņēmumiem ļauj izstrādāt ieteikumus standarta produktu kvalitātes nodrošināšanai, gan kalpo par pamatu jaunu recepšu un inovatīvu risinājumu izstrādei, lai piedāvātu klientiem piemērotākos risinājumus,” saka CEMEX betona un inerto materiālu nodaļas direktors Alehandro Kaisedo.

Patlaban CEMEX Latvijā ir izveidojis piecas betona ražotnes - viena Latgalē Daugavpilī, viena Kurzemē Brocēnos, divas Rīgā un viena Vidzemē Sauleskalnā. CEMEX ir viens no pasaules līderiem celtniecības materiālu ražošanā un nodrošina uzticamu servisu vairāk kā 50 pasaules valstīs. CEMEX, iegādājoties Brocēnu cementa rūpnīcu, darbību Latvijā sāka 2005.gadā. Divus gadus vēlāk - 2007. gadā tika pieņemts lēmums par jaunas cementa rūpnīcas būvniecību Brocēnos, kas darbu sāks šogad. CEMEX ar 245 miljonu eiro lielām investīcijām, kas ieguldītas jaunās cementa rūpnīcas celtniecībā, kā arī investīcijām betona ražotņu, infrastruktūras objektu un izejvielu ražotnēs, ir lielākais industriālais investors Latvijā kopš tās neatkarības atjaunošanas.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: CEMEX, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv