Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Centra homeopātiskās klīnikas Praktiskās homeopātijas skola

Publicēts 2009-09-03 15:40:04

Samazināt palielināt tekstu

31.08.2009

Rīga, Latvija, 2009. gada 31. augustā. Latvijā pirmais homeopātijas centrs - Centra homeopātiskā klīnika, www.centraklinika.lv -, turpinot mācību programmu Praktiskās homeopātijas skolā, organizē no 11. līdz 13. septembrim semināru „Homeopātija psihosomātisko saslimšanu ārstēšanā”.

Tas ir ceturtais seminārs Praktiskās homeopātijas skolas 1. mācību ciklā, kas tiek organizēts sadarbībā ar vienu no vadošajiem homeopātijas centriem Eiropā – Kijevas Homeopātijas centru. Semināra lektors ir Kijevas Homeopātijas centra direktors Demjans Popovs. Pavisam 1. mācību ciklā paredzēti 6 semināri.

Centra homeopātiskās klīnikas vadītāja Inguna Vecvagare: „Mūsu klīnika pirmā un līdz šim vienīgā Latvijā sākusi pastāvīgu mācību programmu homeopātiem – Praktiskā homeopātijas skola - ar mērķi sniegt ārstiem atbalstu profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanā un dod iespēju savākt punktus nepieciešamajai resertifikācijai.”
  
Centra homeopātiskā klīnikas personālu veido augsti kvalificēti ārsti, kuri ieguvuši medicīnisko izglītību Latvijā un pasaulē. Klīnika piedāvā saviem pacientiem ārstu homeopātu, kā arī homeopāta pediatra jeb bērnu ārsta konsultācijas, slimību diagnostiku un ārstēšanu. Centra homeopātiskās klīnikas vadītāja ir Inguna Vecvagare - Latvijas Homeopātu asociācijas prezidente, starptautiskās ārstu homeopātu biedrības Liga Medicorum Homeopathica Internationalis biedre un Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātes pasniedzēja.

Papildus infromācijai – mob.t.: 26715880  www.centraklinika.lv 

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Centra homeopātiskā klīnika;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv