Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Cēsīs plāno siltināt pašvaldības ēkas

Publicēts 2009-09-05 23:05:44

Samazināt palielināt tekstu

02.09.2009

Cēsu novada pašvaldība iesniegusi pieteikumu LR Vides ministrijas izsludinātajā energoefektivitātes uzlabošanas programmā.

Vides ministrija izsludinājusi pieteikšanos programmai, kas paredz pašvaldības ēku energoefektivitātes uzlabošanu. Šajos projektos valsts finansējums ir 85% , bet pašvaldības līdzfinansējums 15%.

Ņemot vērā izdevīgos nosacījumus, Cēsu novada pašvaldība nolēma piedalīties projektu konkursā un pieteica četras novada ēkas. Tā būtu pilsētas 2.vidusskolas pilna renovācija, ietverot logu nomaiņu un fasādes siltināšanu. Tāpat plānojam sociālās ēkas Saules ielā 23 renovāciju. Vaives pagastā paredzēta Rāmuļu skolas un internāta energoefektivitātes uzlabošana. Lai, sākoties aukstam laikam, varētu nodrošināt pilnvērtīgu nakts patversmes darbu, paredzēts renovēt arī vienu Sociālās palīdzības un sociālo pakalpojumu aģentūras ēku.

„Šādi projekti ir jāīsteno, jo tās ir būtiskas valsts investīcijas, kas dod iespēju sakārtot novada izglītības un sociālās ēkas, kā arī būtiski stimulē ekonomisko aktivitāti novadā. Būvuzņēmējiem būs iespēja startēt konkursos un nodrošināt darbu un ienākumus novada iedzīvotājiem. Paredzēts, ka projektu izvērtēšana un finansējuma piešķiršana noritēs ātri un iecerētos darbus varēsim uzsākt vēlākais nākošā gada pavasarī,” pauž Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rozenbergs.

Šo četru projektu kopējās prognozētās izmaksas ir 670 tūkstoši latu.

www.cesis.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Cēsis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv