Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Nodarbinātība

Cēsu pašvaldība gadā nodarbina 53 bezdarbniekus

Publicēts 2009-07-18 14:24:36

Samazināt palielināt tekstu

17.07.2009

Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru, Cēsu pašvaldība gada laikā nodarbina 53 bezdarbniekus, dod iespēju katru mēnesi četriem cēsniekiem ar darbu segt dzīvokļu apkures parādus un sodītām personām veikt piespiedu darbus.

Šobrīd Cēsu novada pašvaldības Komunālā nodaļa nodrošina darbu septiņiem bezdarbniekiem, kuri pilsētā griež koku atvases, cērt krūmus, pļauj zāli, demontē neapsaimniekotas dārza mājiņas, vāc atkritumus un veic citus pilsētas labiekārtošanas darbus.

Sadarbībā ar Cēsu pašvaldības aģentūru „Sociālās palīdzības un sociālo pakalpojumu aģentūra” vismaz četriem cēsniekiem katru mēnesi tiek nodrošināta iespēja ar darbu atmaksāt dzīvokļu komunālo maksājumu un apkures parādus.

Tāpat arī Cēsu pašvaldībai ir ilgstoša sadarbība ar Valsts probācijas dienestu. Tādejādi personas, kuras ar tiesas spriedumu norīkotas piespiedu darba veikšanai, arī piedalās pilsētas teritorijas labiekārtošanas darbos. Pašvaldības Komunālā nodaļa šīm personām sastāda darba grafiku un norāda konkrētus darbus, kas jāpaveic, lai izciestu sodu.

www.cesis.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Cēsis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv