Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Cēsu pašvaldības aģentūras „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” Ziemassvētku pasākumi

Publicēts 2009-12-14 15:20:50

Samazināt palielināt tekstu

Cik nemanot, cik ātri skrien laiks! Vēl nesen saules stari sildīja mūsu plecus, bet nu zemi klāj baltas sniega pārslas. Nav nekā siltāka un skaistāka par baltu tikko uzsnigušu sniegu, un tas liek mums nojaust - tuvojas Ziemassvētku laiks. Laiks, kad gaisā virmo miers, gaišas domas, un dāvināšanas prieks silda mūsu sirdis.

Tuvojoties gada visaukstākajam laikam un vissirsnīgākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem, Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” ieplānojusi vairākus pasākumus, uz kuriem aicinātas dažādas iedzīvotāju grupas.

Pirmais Ziemassvētku pasākums plānots 15.decembrī sociālajā jomā strādājošo nevalstisko organizāciju vadītājiem.

18.decembrī paredzēts Ziemassvētku pasākums ar sirdi priecējošu priekšnesumu un nelielu svētku gardumu galdu Aprūpes mājās biroja klientiem, personiskajiem asistentiem un viņu pakalpojuma saņēmējiem kā arī naktspatversmes klientiem.

19. decembrī, sadarbībā ar Cēsu novada jauniešu domi,  Cēsu 2. pamatskolu un  A/S „Cēsu alu” bērnus invalīdus un viņu vecākus, daudzbērnu ģimenes, sociālā riska ģimenes, kā arī ārpusģimenes aprūpē esošos bērnus priecēs Ziemassvētku koncerts un sirsnīgas dāvanas.

21. un 22.decembrī, Aģentūras  darbinieki un Cēsu novada domes deputāti apciemos pensionārus, kuri sasnieguši 80 un vairāk gadu un cilvēkus ar 1.grupas invaliditāti, Cēsu novada pilsētas teritorijā, lai pasniegtu nelielas dāvaniņas Ziemassvētku noskaņai.

Aģentūra visiem Cēsu novada iedzīvotājiem novēl gaišus, priecīgus Ziemassvētkus un visu cerību piepildījumus Jaunajā gadā!

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv