Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ceļojumi un tūrisms

Cēsu Tūrisma informācijas centram – 10 gadi!

Publicēts 2008-04-11 10:14:12

Samazināt palielināt tekstu

10.04.2008

Aprīlī Cēsu Tūrisma informācijas centrs (TIC) atzīmē 10 gadu jubileju. Tās ietvaros aprīlī un maijā Cēsu TIC iekārtota izstāde, kurā aplūkojami visā pastāvēšanas laikā izdotie tūrisma materiāli. Dzimšanas dienas svinības kulmināciju sasniegs 17. maijā, kad ar aizraujošu Muzeju nakts programmu tiks atklāta 2008. gada tūrisma sezona.

Cēsu TIC jubilejas gads ir īpašs arī ar to, ka augustā no grāfa Zīversa kādreizējā "kučieru namiņa" tas pārcelsies uz jaunajām Apmeklētāju centra telpām Cēsu viduslaiku pils kompleksa teritorijā. "Jaunajā centrā būs vairāk vietas un plašāki stendi, lai uzskatāmi izvietotu tūrisma materiālus un piedāvātu jaunus un oriģinālus suvenīrus. Arī TIC komanda būs plašāka, un esošajiem trim darbiniekiem piepulcēsies vēl vairāki tūrisma speciālisti", stāsta Cēsu TIC vadītāja Liene Kiršteine.

Lai apliecinātu savas rūpes par klientu apkalpošanu, šogad Cēsu TIC pirmo reizi piedalījās arī kampaņā "Uzslavē labu servisu!". Tās ietvaros martā cēsniekiem un pilsētas viesiem bija iespēja uzslavēt darbinieku apkalpošanas kvalitāti Cēsu viduslaiku pils kompleksā. Par laipnu sagaidīšanu un apkalpošanu tika uzslavēts gan Cēsu TIC personāls, gan pozitīvi novērtēti Cēsu Izstāžu nama darbinieki. Tika uzteiktas arī labās izstādes, savukārt Maija parks nodēvēts par Vietu visai ģimenei!

Cēsu TIC sāka darboties 1998. gada aprīlī, un kopš tā laika tas kļuvis par svarīgu punktu Cēsu pilsētas kartē, kur smelties idejas un gūt atbalstu ceļojumam pa Cēsīm, Cēsu rajonu un visu Latviju. Cēsu TIC ir viens no retajiem Latvijā, kas atbilst Latvijas Valsts Standartam par Tūrisma informācijas centriem. Paralēli tūrisma informācijai par Latviju un citām valstīm, tiek sniegtas ziņas par apmešanās, ēdināšanas un brīvā laika pavadīšanas iespējām rajonā un Latvijā, var iegādāties Cēsu suvenīrus un izmantot internetu, kā arī reģistrēt velosipēdus. Cēsnieki un pilsētas viesi detalizētu informāciju par tūrisma iespējām pilsētā un rajonā var iegūt arī TIC mājaslapā www.turisms.cesis.lv.

1998. gadā Cēsu TIC tika nodibināta kā rajona un pilsētas pašvaldību kopīgi veidota struktūrvienība ar pašvaldības finansējumu. Kopš 2004. gada marta TIC ir viena no Cēsu pašvaldības aģentūras "Vidzemes Vēstures un tūrisma centrs" nodaļām.

www.turisms.cesis.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Vidzemes Vēstures un tūrisma centrs; Cēsu Tūrisma informācijas centrs;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv