Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Vide un mājdzīvnieki

Cūkmens mostas un uzsāk aktīvu sezonu

Publicēts 2007-05-15 17:56:01

Samazināt palielināt tekstu

"Latvijas valsts mežu" kampaņas "Nemēslo mežā!" galvenais varonis CŪKMENS uzsāk jaunu sezonu, brīdinot, ka mežu piesārņošana nav cilvēku cienīga rīcība un var beigties ar cūcīgu pārvēršanos. Šogad Cūkmens īpašu uzmanību pievērsīs cūcību krāšņākajai rotai PLASTMASAI. Plastmasa, īpaši polietilēna iepirkuma maisiņi, ir kļuvusi par patēriņa un piesārņojuma simbolu un lielā vairumā ir sastopama arī mežos.

Iestājoties siltam laikam, atpūsties pie dabas dodas arvien vairāk cilvēku, diemžēl arī tādi, kas tur pamet atkritumus. Informācija par piesārņojuma postošo ietekmi, dabas procesu izziņa, iesaistīšanās apkārtnes sakopšanā palīdz cilvēkiem mainīt domāšanu, veidot saudzīgu attieksmi un no dabas patērētājiem kļūt par dabas draugiem.

Tuvāko nedēļu laikā Cūkmenu varēs satikt skolēni, ministri, rallija braucēji un muzeju apmeklētāji, jo:
* Cūkmens uzsāk vērienīgu tūri "Piekrastes blieziens" pa Latvijas piejūras skolām no Nīcas līdz Ainažiem!
* 15. maijā plkst. 14.00 Biķernieku sporta bāzes kompleksā Cūkmens piesaka savu dalību LMT Latvijas rallija čempionātos!
* 19. maijā Muzeju naktī Cūkmens kopā ar Dullo Didzi eksperimentē ar plastmasu Latvijas Dabas muzeja pagalmā;
* 23. maijā notiek lielā talka Lilastē, kur aicināts piedalīties ikviens.

Ar paša Cūkmena pārvēršanās stāstu, novērojumiem un tālākiem plāniem varēs iepazīties Cūkmena personīgajā blogā www.cukmens.lv .

Saskaņā ar AS "Latvijas valsts meži" neseno aptauju, Cūkmenu atpazīst 60,4% iedzīvotāju! Šī ir trešā sezona, kad cilvēku attieksmi pret mežu piesārņošanu mainīt palīdzēs neuzbāzīgi didaktisks personāžs rozā apmetnī.

www.lvm.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Cūkmens;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv