Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

Dailes teātris septembrī viesosies Slampē, Ventspilī un Siguldā

Publicēts 2009-09-03 14:38:23

Samazināt palielināt tekstu

31.08.2009

Turpinot tradīciju doties viesizrādēs pa Latvijas pilsētām, septembrī ar izrādēm „Līnenas skaistumkaraliene” un „Siseņi” Dailes teātris dosies viesizrādēs uz Slampi, Venstpili un Siguldu.

12. septembrī aktieri Ilze Vazdika, Mirdza Martinsone, Juris Kalniņš un Gints Grāvelis viesosies Slampes pagasta kultūras pilī, kur plkst. 17.00 notiks Mārtina Makdonas traģikomēdijas „Līnenas skaistumkaraliene” izrāde. Makdonas traģikomēdiju par mātes un meitas mīlestību un naidu, kas ātri pārvēršas viens otrā, veidojis režisors Mihails Gruzdovs. Biļetes var iegādāties Slampes pagasta kultūras pilī.

19. septembrī plkst. 18.00 Biļanas Srbļanovičas traģikomēdiju „Siseņi” varēs noskatīties Ventspils teātra namā „Jūras vārti”, uz kurieni dosies Rēzija Kalniņa, Ivars Auziņš, Artūrs Skrastiņš, Kristīne Zadovska, Nora Anna Geidmane, Indra Briķe, Harijs Spanovskis, Juris Strenga, Juris Bartkevičs, Aivars Siliņš un Ilze Vazdika. Režisora Mihaila Gruzdova iestudētā traģikomēdija „Siseņi” ir viena no populārākajām un skatītāju visvairāk apmeklētajām Dailes teātra izrādēm. Biļetes uz izrādi var nopirkt Ventspils teātra nama „Jūras vārti” un Kultūras centra kasēs.

25. septembrī izrādes „Siseņi” ansamblis - Rēzija Kalniņa, Ivars Auziņš, Artūrs Skrastiņš, Kristīne Zadovska, Nora Anna Geidmane, Mirdza Martinsone, Harijs Spanovskis, Juris Strenga, Juris Bartkevičs, Aivars Siliņš un Olga Dreģe – viesosies Siguldā. Izrāde notiks plkst. 19.00 Siguldas pilsētas kultūras namā, kur nopērkamas arī biļetes.

Uz visām izrādēm pieņem kolektīvos biļešu pieteikumus.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Dailes teātris;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv