Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts iestādes un politika

Darbu uzsācis Veselības norēķinu centrs!

Publicēts 2009-10-03 00:09:04

Samazināt palielināt tekstu

01.10.2009

No šodienas, 2009.gada 1.oktobra, darbu ir uzsācis Veselības norēķinu centrs, kas ir Veselības ministrijas tiešās pakļautības iestāde. Veselības norēķinu centra mērķis ir nodrošināt valsts garantēto veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas iespējas, slēdzot līgumus ar pakalpojumu sniedzējiem un veicot norēķinus par pakalpojumu nodrošināšanu.

Ņemot vērā veikto nozares pārvaldes reformu,  turpmāk Veselības norēķinu centra mājas lapas adrese būs www.vnc.gov.lv, bet, lai nosūtītu elektroniskā pasta vēstuli, vēstules saņēmējs jānoformē sekojoši vārds.uzvā[email protected] Informāciju var sūtīt arī uz iestādes oficiālo elektroniskā pasta adresi [email protected]

Šobrīd Veselības norēķinu centra centrālā biroja un teritoriālo nodaļu adreses, tālruņu un faksu numuri paliek nemainīgi, nemainās arī reģistrācijas un banku kontu numuri.

Atgādinām, ka reorganizācijas ietvaros izveidota arī jauna un vienkāršota struktūra centrālajā birojā un teritoriālajās nodaļās, likvidējot divus direktora vietnieka amatus un samazinot departamentu skaitu no 16 uz 4. Būtiski samazināts arī darbinieku skaits no līdzšinējiem 272 uz 139 darbiniekiem.

www.vnc.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Veselības norēķinu centrs;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv