Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Vide un mājdzīvnieki

Daugavā noņemtas dīzeļdegvielas piesārņojuma aizturošās bonas

Publicēts 2007-04-20 18:54:12

Samazināt palielināt tekstu

Šodien Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Aivars Straume informēja Ministru prezidenta pienākumu izpildītāju, aizsardzības ministru Ati Slakteri par bonu noņemšanu Daugavā, kur tika veikti Baltkrievijas naftas produktu vada avārijas izraisītā piesārņojuma lokalizēšanas darbi.

Apkopojot atbildīgo dienestu ziņojumus, Iekšlietu ministrija secināja, ka piesārņojuma aizturošo bonu izvietošana Daugavā vairs nav nepieciešama.

Noslēdzoties dīzeļdegvielas piesārņojuma lokalizēšanas darbiem, A. Slakteris pateicās visiem operācijā iesaistītajiem dienestiem - Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, Krasta apsardzes dienestam, Zemessardzei, Nacionālo bruņoto spēku karavīriem, policijai, Valsts vides dienestam, kā arī vietējām pašvaldībām.

A. Slakteris norādīja: "Glābšanas dienestu un citu iesaistīto struktūru darbu vērtēju ļoti atzinīgi. Avārijas seku lokalizēšana veikta operatīvi un augstā profesionālā līmenī. Šajā operācijā dienesti guvuši vērtīgu pieredzi - pilnveidojuši savas prasmes un savstarpējo sadarbību. Esmu pārliecināts, ka arī turpmāk mūsu dienesti līdzīgās situācijās rīkosies tikpat profesionāli un atbildīgi."

www.mod.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Atis Slakteris; Daugava;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv