Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

DEAC atbalsta Rīgas rajonu skolu informātikas olimpiādi

Publicēts 2007-03-06 16:27:09

Samazināt palielināt tekstu

IT ārpakalpojumu nozares līderis SIA "DEAC" sponsorē un līdzdarbojas skolēnu informātikas olimpiādes organizēšanā, tādejādi pievēršoties jauno speciālistu izglītošanai.

Informātikas olimpiāde notiks š.g. 9. martā vienlaicīgi divās vietās – Siguldā un Ķekavā un tajā piedalīsies 5.-9. klašu skolēni. Informātikas olimpiādes sponsors ir SIA "DEAC" – IT ārpakalpojumu jomas līderis un skolvadības sistēmas "e-klase" izstrādātājs un uzturētājs.

Kaut arī informātikas olimpiādes notiek katru gadu, SIA "DEAC" tā ir pirmā pieredze šādu pasākumu sponsorēšanā un līdz organizēšanā. "Šādu atbalstu plānojam nodrošināt arvien biežāk un arī turpmāk pievērsties jauno speciālistu izglītošanai informācijas tehnoloģiju jomā," apgalvo SIA "DEAC" valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

DEAC kā sociāli atbildīgs uzņēmums līdz šim ir aktīvi līdzdarbojies skolvadības sistēmu attīstībā. Tā izstrādātās sistēmas "e-klase" aktīvas lietošanas rezultātā skolās ir paaugstinājušās skolēnu sekmes un samazinājies neattaisnoti kavēto stundu skaits. DEAC ir ieinteresēts atbalstīt jauniešu interešu un izglītību veicinošus pasākumus. "Ir svarīgi, atbalstot skolēnus, ieinteresēt tos par kādu konkrētu nozari, tādejādi veicinot jaunu speciālistu paaudzes izaugsmi. Atbalsts šādiem pasākumiem netieši stimulē skolēnus vairāk mācīties, interesēties un paplašināt savu redzesloku, kā arī attīsta skolēnu interesi un vēlmi piedalīties dažādos izglītojošos pasākumos" stāsta A. Gailītis.

Kā viena no SIA "DEAC" balvām ir atstarotāji visiem olimpiādes dalībniekiem. komandas, kuras visprecīzāk atbildēs uz DEAC sagatavotajiem jautājumiem par dažādiem IT nozares aspektiem, sagaida īpaša veicināšanas balva, tādejādi netieši mudinot skolēnus paplašināt savu zināšanu loku informācijas tehnoloģiju sfērā.

SIA "DEAC" ir IT uzņēmums, kas kopš 2000. gada piedāvā dažādu līmeņu IT ārpakalpojumus. 2007. gada februārī uzņēmums atkārtoti ieguva augstāko Microsoft partnerattiecību satusu – Microsoft Gold Certified Partners. DEAC Datu Centrā ir izvietota inbox.lv, draugiem.lv, Latvijas Banka, Aigas nams, Dienas Bizness, Falck Apsargs, DEPO, Digital Times, Sampo Banka, Seesam Latvija, HVB Bank Latvia, Tele2, TV3 Latvija, Radio SWH, Star FM, The Baltic Times, Diena, Aldaris un citu lielu resursu un kompāniju tehnika.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: DEAC; Olimpiāde;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv