Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

DEAC kļūst par virtualizācijas risinājumu līdera VMware oficiālo sadarbības partneri

Publicēts 2009-05-07 15:30:25

Samazināt palielināt tekstu

05.05.2009

Latvijas lielākais datu centru operators, serveru sistēmu iznomātājs un datu glabātājs SIA „Digitālās ekonomikas attīstības centrs” (DEAC) kļuvis par pasaulē pazīstamās  virtualizācijas risinājumu kompānijas VMware oficiālo partneri Latvijā.  Līdz ar to DEAC saviem klientiem var piedāvāt jaunas iespējas virtualizācijas pakalpojumu sniegšanā.

VMware ir personālo un datu centru virtualizācijas risinājumu izstrādes līderis pasaulē. Dažādu nozaru un lielumu uzņēmumi visā pasaulē izmanto VMware risinājumus, lai kardināli samazinātu kapitāla un ekspluatācijas izdevumus, nodrošinātu uzņēmuma darbības nepārtrauktību un uzlabotu datu drošību.

Sadarbība ar VMware uzsākta, lai nostiprinātu attiecības ar esošajiem klientiem un piesaistītu jaunus, izmantojot oficiālā partnera priekšrocības. VMware oficiālā partnera statuss ļauj piedāvāt pilnu virtualizācijas tehnoloģiju spektru mūsdienu uzņēmuma informācijas sistēmu darbības nodrošināšanai un padara DEAC virtuālo serveru nomas nosacījumus vēl konkurētspējīgākus.

Būdams lielākais datu centru operators Latvijā, DEAC ļoti labi izprot tos ekonomiskos ieguvumus, ko sniedz IT infrastruktūras  virtualizācija. Tā uzņēmumiem, reaģējot uz izmaiņām tirgū, nodrošina iespēju ātri pielāgot informācijas sistēmu jaunajiem tirgus noteikumiem. Izmantojot virtualizācijas risinājumus, uzņēmumiem ir vieglāk plānot un samazināt laika un naudas resursus, kas tiek patērēti, piemēram, īslaicīgu IT projektu izvietošanai vai programmatūras testiem, kā arī veidot augsta līmeņa klasterus un uzlabot informācijas sistēmu vadību.

DEAC piedāvā nomāt virtuālos serverus, kas klientam ir krietni lētāk, nekā iegādāties vai nomāt izdalītu serveri, jo daudzos gadījumos lietotājiem nav nepieciešama pilna atsevišķa fiziska servera jauda. „Kļūstot par VMware oficiālo partneri, mēs vēl labāk spēsim palīdzēt saviem klientiem optimizēt IT infrastruktūras izmaksas,” par priekšrocībām, esot VMware oficiālajam izplatītājam, stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Patlaban DEAC ieguvis VMware VIP Professional statusu. Tas nozīmē, ka uzņēmumā ir sertificēti VMware profesionāļi, kas perfekti pārzina VMware risinājumus, ir kompetenti komplicētu virtualizācijas risinājumu ieviešanā un uzturēšanā, un klientiem spēs ieteikt pašu piemērotāko variantu. „Pareizi izplānojot un izveidojot uz virtuālajiem serveriem balstītu IT infrastruktūru, izmaksu samazinājums var sasniegt pat 40% no pašreiz izlietotās summas,” apgalvo A.Gailītis.

DEAC ir lielākais datu centru operators Latvijā un saviem klientiem piedāvā ļoti plašu IT ārpakalpojumu klāstu, kurā ietilpst datu centra pakalpojumi, datortehnikas un IT apkalpošana, WEB lapu un sistēmu izstrāde, hostinga pakalpojumi un konsultācijas.
DEAC kopējais klientu skaits Latvijā jau sasniedzis 2 tūkstošus, kuru vidū ir Latvijas Banka, Rietumu Banka, Danske Banka, inbox.lv, one.lv, Tele2, Seesam Latvija, TV3 Latvija, The Baltic Times, un citi lieli projekti un uzņēmumi.
DEAC ir arī DELL risinājumu oficiālais izplatītājs Latvijā, kā arī oficiālais sadarbības partneris tādiem IT tehnoloģiju uzņēmumiem, kā Microsoft, APC un Doclogix.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: DEAC;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv