Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Delna aicina katru Tautas sapulces "Par tiesisku Latviju! Par godīgu politiku!" dalībnieku rūpēties par sabiedrisko kārtību

Publicēts 2007-11-02 01:08:44

Samazināt palielināt tekstu

Delna sniedz savu ieguldījumu pasākumu norisē, uzņemoties atbildību par sabiedrisko kārtību un vācot ziedojumus nepieciešamajiem izdevumiem

Šo sestdien, 3.novembrī plkst. 11:00 paredzētajā Tautas sapulcē "Par tiesisku Latviju! Par godīgu politiku!" par sabiedrisko kārtību rūpēsies 60 Delnas brīvprātīgie un Delnas nolīgti 30 apsardzes firmas Falck darbinieki. Šobrīd pieejamie kārtībnieki ir pietiekami vismaz 4500 apmeklētāju skaitam. Ņemot vērā Falck darbinieku īpašo sagatavotību un pieredzi, kā arī to, ka skatuves apsardzi nodrošinās to uzstādošā firma, pieejamie kārtības uzturēšanas spēki ir pietiekami arī daudz lielākam dalībnieku skaitam.

Pasākuma dalībniekiem, kas Rīgā ieradīsies ar autobusiem, ir izveidots speciāli norobežots stāvlaukums 11.Novembra krastmalā starp Poļu un Bīskapa gāti (pretī Anglikāņu baznīcai pirms Rīgas pils). Vieta ir rezervēta 15 autobusiem.

Papildus likumā paredzētajiem nosacījumiem Tautas sapulce ir apdrošināta firmā ERGO, bet iespējamiem ārkārtas gadījumiem uz vietas dežurēs divas ātrās medicīniskās palīdzības brigādes.

Delna ir uzsākusi ziedojumu vākšanu pasākuma tehniskai nodrošināšanai. Delnas ziedojumu kontā uz 1.novembri ir ienākuši 8130,50 Ls. Ziedojušas ir 110 privātpersonas un 2 uzņēmumi. Lielākais ziedojums ir 2000 Ls un mazākais 0,50 Ls.

Pasākumam joprojām ir nepieciešami līdzekļi, kas tiks tērēti skatuvei, apskaņošanai un gaismām, apsardzei, ātrās palīdzības dežūrai, apdrošināšanai, pārvietojamām labierīcībām, autostāvvietu rezervācijai, teritorijas sakopšanai pēc pasākuma, skaļuma mērīšanai, kā arī citiem tehniskiem izdevumiem. Ziedojumam ir pieejama nodokļa atlaide saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likumu un Delna to drīkst tērēt tikai paredzētajam mērķim.

Iespējams ir ziedot ar bankas pārskaitījumu uz kontu Hansabankā: (Reģistrācijas numurs: 40008037054) LV63HABA000140J035842, kā arī ar maksājumu kartēm internetā www.delna.lv/ziedot

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Delna;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv