Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Nekustamie īpašumi un būvniecība

Delna aicina uzdot jautājumus saistībā ar Nacionālās bibliotēkas celtniecību

Publicēts 2008-05-08 18:26:32

Samazināt palielināt tekstu

Maija vidū aģentūra Jaunie trīs brāļi parakstīs līgumu Nacionālo būvkompāniju apvienību par Nacionālās bibliotēkas celtniecību.

14.maijā Sabiedrība par atklātību "Delna" ir ierosinājusi publisku diskusiju ar visām bibliotēkas celtniecībā iesaistītajām pusēm, lai sabiedrībai būtu iespēja uzzināt par plānotā līguma detaļām vēl pirms līguma noslēgšanas un vajadzības gadījumā lūgt aģentūru "Jaunie trīs brāļi" mainīt līguma nosacījumus.

Tāpēc Delna aicina visus bibliotēkas celtniecības atklātībā un kvalitātē ieinteresētos ekspertus un interesentus sūtīt jautājumus Delnai, kurus uzdot aģentūrai J3B, nacionālās bibliotēkas vadībai, celtniekiem un ekspertiem. Diskusijā plānots runāt par ēkas tehnisko projektu, būvdarbu veikšanas finanšu piedāvājums, LNB ēkas būvdarbu veikšanas līgumu, kā arī pretkorupcijas standartiem un sabiedrības iesaisti LNB projekta īstenošanā.

Delna vēlas vērst visu ieinteresēto pušu uzmanību, ka kopš 30. aprīļa ir pieejamas arī bibliotēkas celtniecības detalizētas tāmes. Tā ir Latvijas būvniecībā nebijusi unikāla iespēja studēt plānotās izmaksas un sniegt komentārus par to. Aicinām izmantot šo iespēju.

Delna sadarbojas ar aģentūru Jaunie trīs brāļi saskaņā ar 2005. gadā parakstīto līdzdarbības līgumu. Par vienu no svarīgākajiem uzdevumiem šajā sadarbībā Delna uzskata uzraudzīt atklātību projektu īstenošanas gaitā un gādāt,lai tiktu uzklausīts sabiedrības viedoklis par bibliotēkas īstenošanas jautājumiem.

Kontakti jautājumiem par bibliotēkas celtniecību uz 14.maija diskusiju: [email protected], 67285585.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Delna; Jaunie Trīs brāļi;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv