Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Delna: Trešdien notiks forums par labu pārvaldību veselības aprupē

Publicēts 2007-11-04 22:30:57

Samazināt palielināt tekstu

"Sabiedrība par atklātību – Delna" sadarbībā ar Valsts prezidenta kanceleju un Veselības ministriju trešdien, 7.novembrī rīko forumu "Laba pārvaldība Latvijas veselības aprūpes sistēmā". Forums notiks viesnīcas Hotel Bergs stikla zālē no plkst. 9:00 līdz 17.00.

Pie apaļā galda aicināti vairāk kā 40 dalībnieku – slimnīcu vadītāji, ārstniecības personas, likumdevējvaras, pacientu organizāciju pārstāvji, nozares eksperti, nevalstisko organizāciju pārstāvji, kā arī viesi no Lietuvas un Igaunijas nozares ministrijām. Forumu atklās Valsts prezidents V.Zatlers, uzrunu teiks arī Veselības ministrs V.Veldre un Delnas padomes priekšsēdētājs R.Putnis.

Forumā tiks meklēti risinājumi efektīvākai veselības aprūpes finansēšanai un cilvēkresursu attīstībai nozarē, ārstniecības personu atbildības, pakalpojumu kvalitātes kontroles jomā, informācijas atklātības un privāto partneru piesaistīšanā. Tiks meklēti ceļi, kā veicināt ārstniecības personu un pacientu līdzdalību veselības aprūpes sistēmā un pacientu tiesību nodrošināšanu.

Foruma mērķis - iegūt uzmetumu tam, kādai foruma dalībnieku skatījumā jābūt jaunai veselības aprūpes sistēmas pārvaldes vīzijai ilgtermiņā.

Par forumu kā vienu no veidiem rosināt strukturālus uzlabojumus veselības aprūpē un izskaust nelegālus maksājumus Valsts prezidents un Delna vienojās tikšanās reizē 28.augustā.

Delnas padomes priekšsēdētājs Roberts Putnis komentē: "Par korupcijas novēršanu veselības aprūpes sistēmā nav iespējams domāt, ja, izvērtējot galvenos sistēmas trūkumus, netiek mainīts nekas pašā sistēmā. Forums iecerēts kā platforma, kur dalībnieki piedāvā konstruktīvu skatījumu pašreizējās sistēmas uzlabošanai, kas līdz ar to mazinātu arī korupcijas strukturālo dabu veselības aprūpē."

Plašāku informāciju par foruma norisi var iegūt, zvanot pa tālruni 7285585 (darba dienās no 10.00-14.00) vai 371 26363531 Līgai Stafeckai ([email protected]).

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Delna; Roberts Putnis;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv