Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Delnas padomes priekšsēdētājs sāk blogot portālā politika.lv

Publicēts 2007-12-04 00:09:36

Samazināt palielināt tekstu

Ar blogu "Gubernators Kaļužnijs, kirhenšteins Holšteins" Delnas padomes priekšsēdētājs Roberts Putnis šodien sāk rakstīt blogus portālam politika.lv . Šīsdienas blogs ir veltīts iespējamam cenzūras gadījumam Latvijas TV, nedemonstrējot franču žurnālistu filmu par Krievijas prezidenta Vladimira Putina nonākšanu pie varas. Blogs sniedz atskatu LTV neatkarības samazināšanā un vērtē Krievijas ietekmi Latvijā.

Savā blogā Roberts Putnis sola regulāri pievērsties pilsoniskās sabiedrības un pretkorupcijas jautājumiem. Iezīmējot bloga virzību Putnis norāda, ka trīspadsmit gadus bez pārtraukuma esot vadījis dažādas Latvijas un starptautiskas nevalstiskās organizācijas. "Domubiedru kopā vēl 1995.gadā dibinājām pirmo proeiropeisko pilsonisko iniciatīvu Latvijā. Lai nokļūtu Luksemburgā, tolaik vēl vajadzēja vācu tranzītvīzu, bet par mūsu valsts reālu līdzdalību Eiropas Savienībā domāt bija tikai un vienīgi "vizionāri". Taču tieši šī vēlme izvirzīt mērķus un atbildības sajūta, ka bez darīšanas tos nesasniegt, acīmredzot ir bijis mans vadmotīvs gadu gaitā."

Protālā www.politika.lv/blogi publiskas dienasgrāmatas raksta arī citi nevalstisko organizāciju vadītāji kā Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča un organizācijas Zaļā brīvība vadītājs Jānis Brizga, kā arī sabiedriskās politikas centra PROVIDUS pētnieces Iveta Kažoka, Marija Golubeva, Dace Akule un portāla žurnālistes Rita Ruduša un Dita Arāja.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Delna;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv