Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sports

Dinamo Rīga pārbaudes spēles LTV7!

Publicēts 2009-07-31 12:04:41

Samazināt palielināt tekstu

30.07.2009

Hokejs LTV7 turpinās! Piektdien, 31.jūlijā, plkst. 19.20 LTV7 tiešraidē pārraidīs hokeja kluba Dinamo Rīga pirmo pārbaudes spēli pirms jaunās Kontinentālās hokeja līgas sezonas pret hokeja klubu Novosibirskas „Sibirj”.

Pēc treniņnometnes Valmierā un draudzības spēles ar savu fārmklubu pirmais nopietnais pārbaudījums būs tieši piektdien. Dinamo Rīga rindās šosezon varēs redzēt arī vienu no Latvijas hokeja leģendām Sandi Ozoliņu, tāpat atkal panākta vienošanās ar čehu vārtsargu Martinu Pruseku, komandā iesaistīti vēl vairāki jauni hokejisti – gan leģionāri, gan pašmāju spēlētāji. Ozoliņa atgriešanās hokejā izraisījusi milzīgu interesi mūsu līdzjutēju vidū un pirmā iespēja skatītājiem viņu novērtēt uz ledus būs tieši piektdien.

Tāpat LTV7 piedāvās Dinamo Rīga spēļu translācijas no pārbaudes spēļu turnīra, kas norisināsies augustā beigās Rīgā, no 27. līdz 29. augustam. Šo pārbaudes spēļu ietvaros Dinamo Rīga aizvadīs spēles ar hokeja klubu Tamperes Ilves (27, augustā) un KHL klubiem Mitišču Atlant (28. augustā) un Jaroslavļas Lokomotiv (29. augustā).

MĒS PAR DINAMO!

Par LTV7 programmu interneta mājas lapā www.ltv7.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv