Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Lauksaimniecība

Diskutēs par zivsaimniecības reģionu ilgtspējīgu attīstību

Publicēts 2007-04-13 22:18:43

Samazināt palielināt tekstu

Trešdien, 18.aprīlī, Zemkopības ministrija (ZM) organizē diskusiju par Eiropas Zivsaimniecības fonda (EZF) prioritārā virziena "Zivsaimniecības reģionu ilgtspējīga attīstība" ieviešanas mehānismu un plānotajiem pasākumiem tā realizēšanai.

Kā paredzēts Eiropas Padomes (EP) regulā par Eiropas Zivsaimniecības fondu, pasākumi zivsaimniecības reģionu attīstībai, atšķirībā no citiem EZF pasākumiem, ieviešami katras dalībvalsts noteiktās no zivsaimniecības atkarīgās teritorijās. Līdz ar to EZF ceturtā prioritārā virziena "Zivsaimniecības reģionu ilgtspējīga attīstība" atbalsta pasākumi netiks ieviesti visā Latvijas teritorijā, bet gan ierobežotās zivsaimniecībai nozīmīgākajās teritorijās.

Zivsaimniecības teritoriju attīstību plānots veicināt ar vietējo rīcības grupu, kuras izstrādās un īstenos teritorijas attīstības stratēģijas, starpniecību. Pasākumi tiks atbalstīti, ja, saskaņā ar Rīcības programmas Eiropas Zivsaimniecības atbalsta ieviešanai Latvijā 2007.-2013.gadam projektā iekļautajiem nosacījumiem, tie būs paredzēti rīcības grupu izstrādātajās teritorijas attīstības stratēģijās un būs atbilstoši pamatoti. Plānoto pasākumu ieviešanā paredzēts pielietot programmas LEADER pieejas pieredzi lauku attīstības jomā.

Diskusijā aicināti piedalīties zivsaimniecības nozares un vietējo rīcības grupu pārstāvji, kā arī citi interesenti.

Iepazīties ar Rīcības programmas prioritārā virziena "Zivsaimniecības reģionu ilgtspējīga attīstība" apraksta projektu var ZM interneta mājas lapā www.zm.gov.lv.

Diskusija notiks 18.aprīlī Zemkopības ministrijā, Republikas laukumā 2, pulksten 10.00, 2.stāva konferenču zālē.

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Zivsaimniecība;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv