Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts iestādes un politika

E.Zalāns turpmāk vadīs Latvijas elektroniskās pārvaldes koordinācijas padomi

Publicēts 2009-08-06 15:16:25

Samazināt palielināt tekstu

Lai veicinātu nevalstisko organizāciju aktīvu līdzdalību elektroniskās pārvaldes stratēģisko vadlīniju aktualizēšanā un elektroniskās pārvaldes projektu īstenošanā ceturtdien, 6.augustā, valsts sekretāru sanāksmē tika izsludināts Latvijas elektroniskās pārvaldes koordinācijas padomes nolikums.

Padomes uzdevums ir koordinēt un organizēt ar elektronisko pārvaldi saistīto jautājumu risināšanu, kā arī informēt valsts un pašvaldību institūcijas par darbībām elektroniskās pārvaldes jomā.

Padomi turpmāk vadīs reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs  Edgars Zalāns un tajā darbosies nozaru ministriju pārstāvji, kā arī nevalstiskās organizācijas.

Reorganizējot Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariātu, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija ar šā gada 1.jūniju ir vadošā iestāde arī elektroniskās pārvaldes, informācijas sabiedrības un informācijas tehnoloģijas jomā.

Pārņemot sekretariāta funkcijas, ministrija plāno uzlabot sniegto pakalpojumus elektroniskās pārvaldes, informācijas sabiedrības un informācijas tehnoloģiju jomā.

www.raplm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv