Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Eiropas čempions novusā rādīs paraugdemonstrējumus Ķekavā

Publicēts 2009-08-12 13:46:22

Samazināt palielināt tekstu

Noslēdzot Lielo Balvu šautriņu mešanā un novusā Ķekavas tirdzniecības centrā „Liiba”, paraugspēli ar novusa turnīra uzvarētāju izspēlēs Eiropas čempions novusā Modris Kauss. Paralēli finālturnīram, tirdzniecības centrā notiks nakts izpārdošana un ballīte ar grupu „Bet Bet”.

„Jau kopš 21. jūlija ik otrdienu un trešdienu „Liiba” pulcēja vietējos iedzīvotājus un Ķekavas viesus uz Lielo Balvu, kur visi interesenti varēja piedalīties šautriņu mešanas un novusa turnīrā. Pasākuma noslēgumā esam sagatavojuši pārsteigumu visiem dalībniekiem un klātesošajiem – Modra Kausa, Eiropas čempiona novusā, paraugdemonstrējumus. Turklāt novusa sacensību uzvarētājs profesionāļu klasē varēs izspēlēt divus setus ar čempionu, pārbaudot savu meistarību cīņā ar vienu no spēcīgākajiem Eiropas sportistiem. Esam gandarīti par negaidīti plašo cilvēku interesi un atsaucību, tāpēc domāju, ka nākamajā gadā turnīru rīkosim atkal,” saka Laura Krīgere, TC Liiba direktore.

Lielās Balvas šautriņu mešanā un novusā pēdējās spēlēs notiek 12.augustā no plkst. 17.30 līdz 21.00, kad vismaz 60 turnīra dalībnieku cīnīsies par iespēju piedalīties finālturnīrā jau nākamajā dienā -13. augustā no plkst. 19.00 līdz 20:30. Nakts izpārdošana un ballīte kopā ar grupu Bet Bet turpināsies līdz pat 01.00.

Turnīri notiek sadarbībā ar Ķekavas sporta aģentūru, kas ir atbildīga par spēļu norisi un tiesāšanu. „Atsaucība un interese par šiem turnīriem ir patiešām liela. Tas pierāda, ka cilvēkiem patīk pavadīt laiku kopā ar ģimeni, tuvu mājām un darīt oriģinālas lietas,” uzsver Maruta Eglīte, Ķekavas sporta aģentūras direktores vietniece.

Šobrīd apkopotie rezultāti liecina, ka šautriņu turnīrā piedalījušies 84 vīrieši un 57 sievietes, taču novusa turnīrā piedalījušies 65 amatieri un 20 profesionāli spēlētāji.

Par tirdzniecības centru „Liiba”:
Tirdzniecības centrs „Liiba” ir pirmais kompaktgalerijas tipa tirdzniecības centrs Latvijā, kas atrodas Ķekavā un ir vienīgais Eiropas līmeņa un kvalitātes tirdzniecības centrs Dienvidvidzemes reģionā.. Ķekavas kompaktgalerijā ir plašs un mūsdienīgs pārtikas veikals ELVI - pilnveidots konkrētā reģiona patērētāju vajadzībām, kā arī Latvijā iecienīti modes preču, aksesuāru un mājsaimniecības piederumu veikali. Tirdzniecības centrs apmeklētājiem durvis vēra 2009.gada 9.aprīlī. Tirdzniecības centra „Liiba” moto – savējais ir tuvāks! Plašāk par tirdzniecības centru „Liiba” – www.liiba.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv