Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sports

Eiropas kausos basketbolā divi Latvijas klubi

Publicēts 2009-06-28 15:59:16

Samazināt palielināt tekstu

26.06.2009

Dalību Eiropas kausu izcīņās basketbolā 2009./2010. gada sezonā šobrīd apstiprinājuši divi Latvijas klubi – Ventspils un TTT Rīga.

Basketbola klubs Ventspils startēs ULEB rīkotajā Eiropas kausa izcīņā (Eurocup), savukārt TTT Rīga jau trešo gadu pēc kārtas pieteikusi dalību FIBA Eirolīgā sievietēm (EuroLeague Women).

Latvijai, bez abām iepriekš minētajām, pienākas arī vieta Eurocup kvalifikācijas kārtā, kura, kā Latvijas čempionāta otrās vietas ieguvējiem, piedāvāta basketbola klubam Barons, taču piekrišana piedalīties šajās sacensībās līdz FIBA noteiktajam termiņam - 24. jūnijam, no kluba nav saņemta.

Lai arī pieteikšanās dalībai Eiropas kausu izcīņās jau ir noslēgusies, līdz 30. jūnijam klubiem FIBA Eiropas nodaļai ir jāsniedz finansiālās garantijas, kas var pavērt iespēju Latvijai Eurocup kvalifikācijas kārtā pieteikt komandu.

Šajā gadījumā šī vieta pienāktos basketbola klubam VEF Rīga, jo Latvijas Basketbola līgas 2008./2009. gada sezonas trešās vietas ieguvēji – ASK Rīga – nākamajā  sezonā no dalības Eiropas kausu izcīņās ir atteikušies.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Basketbols;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv