Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Ekonomika

Ekonomikas ministra komentārs par Eiropas Komisijas lēmumu

Publicēts 2009-07-05 13:31:29

Samazināt palielināt tekstu

02.07.2009

Ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) apsveic šodien pieņemto Eiropas Komisijas lēmumu piešķirt Latvijai nākamo aizdevuma daļu 1,2 miljardu eiro apjomā. Ministrs uzskata, ka šodien pieņemtais lēmums ir skaidrs signāls uzņēmējiem, komercbankām un  investoriem par valdības apņēmību īstenot strukturālās reformas un sola pozitīvas pārmaiņas Latvijas ekonomikā. Tāpat A.Kampars apliecināja apņēmību turpināt iesākto darbu pie pasākumiem Latvijas ekonomikas atveseļošanai

„Es apsveicu šodien pieņemto Eiropas Komisijas lēmumu par nākamās aizdevuma daļas piešķiršanu Latvijai. Šodien pieņemtais Eiropas Komisijas lēmums ir skaidrs signāls uzņēmējiem, komercbankām un investoriem par valdības apņēmību īstenot strukturālās reformas un sola pozitīvas pārmaiņas Latvijas ekonomikā,”  pauž ministrs.

Tāpat A.Kampars apliecināja apņēmību turpināt iesākto darbu pie Latvijas ekonomikas atveseļošanas.

Viņš norādīja, ka šodien Tautsaimniecības padomes sēdē saņēmis vienbalsīgu atbalstu plānam Latvijas ekonomikas atveseļošanai, kas paredz prioritāro tautsaimniecības nozaru noteikšanu. Šīs nozares paredzēts noskaidrot apspriešanā un diskusijās ar uzņēmējiem, sociāliem partneriem  un citiem būtiskiem sabiedrības interešu pārstāvjiem. Valdība par prioritārajām tautsaimniecības nozarēm varētu lemt septembra sākumā.

www.em.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Artis Kampars;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv