Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Ekspluatācijā nodots A klases biroju centrs Alojas Biznesa Centrs

Publicēts 2009-06-01 12:24:27

Samazināt palielināt tekstu

Rīga, 01.06.2009. Holdinga kompānija LNK (Latvijas Novitātes Komplekss) programmas iQ projects īstenošanas ietvaros nodevusi ekspluatācijā A klases biroju centru Alojas Biznesa Centrs. Kopējais investīciju apjoms šajā projektā bija aptuveni 20 milj. eiro. Ēkas pamatdaļu aizņems Nordea bankas centrālais birojs, ar kuru jau noslēgts ilgtermiņa nomas līgums. Joprojām pieejamas vakantas telpas mazāk nekā 1000 kv.m platībā.

Alojas Biznesa Centra, kas atrodas Rīgā, Alojas un Kr. Valdemāra ielu krustojumā, biroju telpu platība veido 10 000 kv.m. Vēl 5000 kv.m šajā ēkā aizņem Latvijā unikāla pazemes autostāvvieta trijos stāvos, kas paredzēta 180 automašīnām.*

„Mēs esam uzbūvējuši uzskatāmu paraugu A klases biroju centram. Celtniecība ilga divus gadus, un tas atbilst sākotnēji plānotajam termiņam. Cik mums zināms, tāda līmeņa biroju kompleksu, ja skatās no tehniskā aprīkojuma un izmantoto inovatīvo risinājumu viedokļa, līdz šim brīdim Latvijas tirgū nav bijis,” uzsvēra LNK holdinga valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs.

Alojas Biznesa Centrā tiek nodrošināta unikāla energoefektivitāte, kas ir apstiprināta ar attiecīgu valsts izdotu sertifikātu. Tas dod iespēju būtiski samazināt komunālos maksājumus nomniekiem. Visās Alojas Biznesa Centra telpās izmantots efektīvs, taču rets tehnisks risinājums Latvijā – dubultās grīdas sistēma. Komunikācijas un gaisa sagatavošanas sistēma izvietotas zem grīdas, līdz ar to ir iespējams regulēt nepieciešamo klimatu katras darba vietas robežās, kā arī elastīgi mainīt biroja plānojumu. Visām biroju centra funkciju nodrošināšanas sistēmām sekos līdzi apķērīga programmatūra (t.s. Building Management System). Tā, piemēram, telpās spēs uzturēt optimālu temperatūras režīmu, apgaismojumu, automātiski regulēs nepieciešamo saules aizsardzības žalūziju stāvokli utt.

Tāpat Artjoms Milovs piebilda: „Alojas Biznesa Centra otro un trešo kārtu LNK holdings plāno būvēt tikai pēc tam, kad būs atrasti enkurnomnieki. LNK portfelī ir vēl divi jau apstiprināti biroju centru projekti. Taču arī šajā gadījumā to celtniecība ir iespējama tikai bāzes nomnieku esamības gadījumā. Tādu pieeju, ko ir pieņemts saukt build to suit, mēs uzskatām par vienīgo iespējamo un pareizo šībrīža ekonomiskajos apstākļos.”

* Alojas Biznesa Centrā ir uzbūvēta pirmā trīs stāvu apakšzemes stāvvieta Latvijā (zemākais stāvs atrodas 12 metru dziļumā).

Par LNK (Latvijas Novitātes Komplekss) holdingu

Tagadējā holdinga LNK (Latvijas Novitātes Komplekss) priekštecis bija zinātnes un ražošanas kooperatīvs Latvnaučkomplekss (LNK), kuru 1988. gadā nodibināja Aleksandrs Milovs ar saviem kolēģiem. Praktiski jau no pirmajām uzņēmuma dibināšanas dienām tika noteiktas tā darbības prioritātes: ražošana, inženiertehniskās izstrādes un būvniecība.

Šobrīd LNK apvieno 15 uzņēmumu grupu, kas darbojas galvenokārt šādos virzienos:
• ražošana un inženierija,
• celtniecība,
• nekustamo īpašumu attīstība.

Kopš 2002. gada holdings LNK, balstoties uz savu celtniecības resursu jaudu, aktīvi attīsta jaunu virzienu – savu projektu realizāciju nekustamo īpašumu jomā. Programmai tika dots nosaukums IQ Projects, un tā paredz industriālo, tirdzniecības, biroju un no 2007.gada arī dzīvojamo objektu celtniecību.
Papildu informācija par LNK (Latvijas Novitātes Komplekss) un programmu iQ Projects – www.lnk.lv un www.iqprojects.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.Saistītās galerijas

Alojas Biznesa CentrsAtslēgvārdi: Alojas Biznesa Centrs;
Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv