Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

ELVI iesāk valsts jubilejas mēnesi, aicinot visiem būt patriotiskiem

Publicēts 2009-11-09 14:11:11

Samazināt palielināt tekstu

04.11.2009

Aizvakar, 2. novembrī pie Brīvības pieminekļa norisinājās himnas dziedāšana patriotiskā flashmob (īsa akcija, kurā cilvēku grupa pēkšņi sanāk kopā publiskā vietā, īsu laika sprīdi veic kādu darbību un pēc tam ātri izklīst) ietvaros, kas organizēts pēc tirdzniecības ķēdes ELVI iniciatīvas.

Akcijas laikā vairāk kā 100 cilvēku apstājās pie Brīvības pieminekļa, nodziedāja valsts himnu un devās tālāk savās ikdienas gaitās. “Ideja par šādu akciju radās pēc tam, kad vairāki mūsu darbinieki izteica vēlmi pēc kāda patriotiska pasākuma. Būtībā tas, kas tika izdarīts – dažiem draugiem sociālajā portālā izsūtīta ziņa sapulcēties pie Brīvības pieminekļa tiem, kam ir ticība tam, ka viss Latvijā būs labi un tiem, kas apzinās, ka mūsu dzimtā zeme ir īstā vieta, kur latviešiem dzīvot, strādāt un vienam otru atbalstīt. Pārējais jau notika dabiski, par ko mums vislielākais prieks,” stāsta SIA ELVI Grupa sabiedrisko attiecību vadītāja Vineta Grigāne. SIA ELVI Grupa nodrošināja arī pasākuma filmēšanu un video izveidi, lai šo patriotisko pasākumu varētu noskatīties arī tie, kas paši netika uz pasākumu.

“Akcijas dalībnieki tika aicināti, dziedot himnu, domāt labas domas Latvijai, kas arī ir galvenais uz ko mēs gribējām aicināt cilvēkus darīt ik dienu un ik brīdi. Himnas nozīme ir tautas svinīgā lūgšana. Šomēnes tā skanēs daudzos pasākumos un mēs vēlējāmies aicināt cilvēkus katru reizi himnu dzirdot īpaši piedomāt labas domas par mūsu valsti un tās nākotni. Jo tikai kopā – gan fiziski, gan garīgi tautai ir spēks,” atgādina V. Grigāne.

“Tā kā daudzi izteica vēlmi piedalīties, bet traucēja apstāklis, ka cilvēki netika uz Rīgu konkrētajā dienā. Tāpēc nolēmām aicināt cilvēkus visās Latvijas malās pašorganizēties un rīkot līdzīgas – vienkāršas, mierīgas un iedvesmojošas akcijas. ELVI sauklis “Par savējiem!” nav tikai sauklis – tā kā mēs esam vietējā kapitāla tirdzniecības ķēdē, mēs nepārtraukti uzsveram nacionālo vērtību nozīmību. Mēs esam par savējiem visās mūsu darbībās un domās, tāpēc ceram, ka arī citi sekos mūsu piemēram.” norāda V. Grigāne. Ik viens, kam izdodas veikt ko līdzīgu, var sūtīt savu video vai saiti uz to uz e-pastu [email protected] ELVI publicēs šos video savā mājas lapā, lai labie darbiem un labās domas pulcējas vienuviet.  Lai ikviens gaidot svētkus atrod savējos un pulkā velta savus pasākumus sev un Latvijai un rada kopīgo garīgo spēku!

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: ELVI grupa, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv