Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

ELVI paplašinās, atverot jaunu veikalu Rēzeknē

Publicēts 2009-06-19 15:29:02

Samazināt palielināt tekstu

18.06.2009

Veikalu tīkls ELVI turpina paplašināšanos un piektdien, 19. jūnijā ar ELVI zīmolu sāk strādāt SIA „Verners” veikals Rēzeknē. Šis ir jau septītais šogad atvērtais veikals ELVI un trešais veikals, ko atver jauni ELVI tīkla franšīzes Partneri – nelielie uzņēmēji, kas šogad pievienojušies ELVI tīklam.

Pēc veikala pievienošanās ELVI tīklam, daudziem rēzekniešiem būs iespējams kvalitatīvi iepirkties tuvāk savām mājām un vienlaikus izbaudīt dažādās ELVI tīkla rīkotās cenu akcijas, piedalīties tīkla kopīgajās loterijās un novērtēt citas zīmola vērtības, savukārt jaunais franšīzes partneris iegūs visas franšīzes līgumā paredzētās priekšrocības uzņēmumiem – augsti novērtētu zīmolu, atbalstu mārketingā, spēcīgu loģistikas un iepirkumu sistēmu, atbalstu ikdienas darbā, lai veikals būtu patīkams un apmeklētāju iecienīts. Šis būs trešais veikals ELVI Rēzeknē.

“Mēs esam priecīgi par jaunā Partnera pievienošanos mūsu tīklam un ceram, ka gan pats Partneris, gan veikala apmeklētāji varēs novērtēt ELVI  kvalitāti  ikdienā. Šajā laikā, kad mazumtirdzniecības nozare cīnās ar ekonomiskās lejupslīdes sekām, visi izvērtē, kā strādāt efektīvāk un labāk – prieks, ka uzņēmēji izvēlas stāties vietējā veikalu tīklā, jo tas nozīmē, ka naudas aprite notiek tikai vietējā tirgū un tādējādi tiek veicināta ekonomikas atveseļošanās,” uzver SIA ELVI Grupa Sabiedrisko attiecību vadītāja Vineta Grigāne.

Jaunais veikals ELVI Rēzeknē, Kr.Valdemāra 2a, tiks atklāts pulksten 12:00 un visus pircējus gaidīs zaļie Elvīši ar baloniem. Pie tam katram apmeklētājam, kas atvēršanas dienā veikalā ELVI iepirksies vismaz par 5 latiem, dāvanā saņems videi draudzīgo, vairākkārt lietojamu lina somu.

Par ELVI:
ELVI strādā pēc franšīzes principa, veikalu īpašniekiem nodrošinot preču loģistiku, vienotu mārketingu, iepirkumu, IT sistēmu, konsolidētos līgumus, dažādas citas priekšrocības un spēcīgu, uz patērētājiem vērstu zīmolu. ELVI tradicionāli sadarbojas ar vietējiem zemniekiem un ražotājiem, tādējādi piedāvājot pircējiem tuvējā apkaimē ražotus produktus. Sadarbība ar vietējiem ražotājiem ir daļa no ELVI koncepcijas, lai veikals ELVI būtu gan vietējais, gan iecienītais – savējais un kvalitatīvs. Plašāk par ELVI un SIA ELVI Grupa – www.elvi.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: ELVI grupa, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv