Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

ELVI paplašinās Vidzemē – jauns veikals Alojā

Publicēts 2009-07-24 13:02:55

Samazināt palielināt tekstu

23.07.2009

Veikalu tīkls ELVI paplašinās, piesaistot jaunu franšīzes Partneri – SIA Santīms G Vidzemē. Piektdien, 24. jūlijā plkst. 12:00 tiks atvērts jauns veikals ELVI Limbažu rajonā, Alojā. Šis ir jau astotais šogad atvērtais veikals ELVI, un drīzumā tam pievienosies vēl vairāki.

Jaunā veikala īpašnieks SIA Santīms G ir  uzņēmums ar pieredzi mazumtirdzniecības un pakalpojumu nozarē. "Mēs priecājamies, ka mūsu partneru rindas papildina pieredzējuši uzņēmumi. Tas liecina par to, ka ELVI veikalu tīkls ir acīmredzami izdevīgs šī brīža ekonomiskajos apstākļos. Mēs saviem partneriem palīdzam pārvarēt grūtības gan ar kopīgām plašām mārketinga akcijām, gan ar laicīgu un precīzu loģistikas sistēmu, gan uzticamu zīmolu – tas viss ir nozīmīgs papildus atbalsts ikdienas darbam," uzsver SIA ELVI Grupa sabiedrisko attiecību vadītāja Vineta Grigāne.

Veikala atklāšanas dienā 24. jūlijā pircējus priecēs īpaši pārsteigumi, nelielas dāvaniņas. Jaunākos veikala apmeklētājus izklaidēs zaļie Elvīši, kas arī dāvinās balonus. Savukārt tie, kas iepirksies ELVI veikalā vismaz par 5 latiem, saņems dabai draudzīgu auduma iepirkšanās maisiņu, ko izmanot nākamās reizes, iepērkoties veikalā ELVI.

Par ELVI:
ELVI strādā pēc franšīzes principa, veikalu īpašniekiem nodrošinot preču loģistiku, vienotu mārketingu, iepirkumu, IT sistēmu, konsolidētos līgumus, dažādas citas priekšrocības un spēcīgu, uz patērētājiem vērstu zīmolu. ELVI tradicionāli sadarbojas ar vietējiem zemniekiem un ražotājiem, tādējādi piedāvājot pircējiem tuvējā apkaimē ražotus produktus. Sadarbība ar vietējiem ražotājiem ir daļa no ELVI koncepcijas, lai veikals ELVI būtu gan vietējais, gan iecienītais – savējais un kvalitatīvs. Plašāk par ELVI un SIA ELVI Grupa – www.elvi.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: ELVI grupa, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv