Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrība un ģimene

ELVI uzsāk sociālo projektu maznodrošinātajiem

Publicēts 2009-10-13 13:13:04

Samazināt palielināt tekstu

12.10.2009

Veikalu tīkls ELVI uzsāk sociālu projektu, kas cilvēkiem ar nelieliem ienākumiem nodrošinās īpašu, nemainīgi zemu cenu ikdienas precēm veikalos ELVI. Sociālās palīdzības projekta ietvaros vairākās Latvijas novadu pašvaldībās iedzīvotāji varēs saņemt īpašu karti, kas dos iespēju 30 dažādus produktus savas pašvaldības veikalos ELVI nopirkt par zemākām cenām nekā parasti.

Atlaižu kartes varēs saņemt maznodrošinātās, trūcīgās ģimenes, daudzbērnu ģimenes, bezdarbnieki ar ļoti smagu finansiālo situāciju, arī vienatnē dzīvojoši pensionāri, invalīdi – kartes piešķiršanu katrai personai individuāli izvērtēs novada sociālais darbinieks. Šāda akcija jau sākta Siguldas, Jelgavas, Ādažu, Balvu, Ķekavas, Kuldīgas un Lielvārdes pašvaldībās, no 12. oktobra sāksies arī Cēsu novadā un tuvākajā laikā programma sāks darboties arī citviet Latvijā. Paredzēts, ka šī sociālā programma darbosies līdz 2011. gada 1. janvārim. 

”Lai palīdzētu tiem, kam atbalsts šobrīd nepieciešams visvairāk, esam izstrādājuši īpašu karti, ko izsniegs novadu sociālie darbinieki, un ar ko iepērkoties cilvēki 30 dažādus ikdienas produktus savas pašvaldības veikalos ELVI varēs nopirkt par krietni zemāku cenu, nekā tā redzama veikala plauktā. Turklāt preču daudzums nav ierobežots – tas nozīmē, ka katra ģimene varēs iegādāties tik daudz produkta, cik tiem nepieciešams, nevis limitētu daudzumu,” skaidro SIA ELVI Grupa sabiedrisko attiecību vadītāja Vineta Grigāne.

Ņemot vērā, ka tirgus ir mainīgs, groza saturs tiks regulāri pārskatīts, un, ja nepieciešams, arī mainīts, lai tas būtu patiešām noderīgs pircējiem un piedāvātā cena – zema. Par to, ka produkts ietilpst sociālajā programmā, veikalā vēstīs arī īpaša, zaļa cenu zīmes uzlika pie attiecīgā produkta. Tas arī apliecinās, ka šajā veikalā ELVI darbojas sociālās programmas kartes. Katrs kartes īpašnieks līdz ar karti saņems arī informāciju par programmu un produktu sarakstu ar cenām, savukārt informāciju par groza izmaiņām varēs iegūt uz vietas veikalā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: ELVI grupa, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2019 PRCentrs.Lv