Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

ELVI veikals turpmāk arī Raunā

Publicēts 2009-08-06 15:18:00

Samazināt palielināt tekstu

Piektdien, 7. augustā plkst. 12:00 darbu sāks jauns veikals ELVI Raunas novada centrā – Raunā.

Jaunais veikals pieder turpat, Raunā, dibinātam uzņēmumam - SIA Nestik, kas var lepoties ar ilggadēju pieredzi mazumtirdzniecības un pakalpojumu nozarē. Turpmāk uzņēmuma veikals, kas atrodas pašā Raunas centrā, piedāvās pagasta iedzīvotājiem un viesiem gan ELVI īpašos cenu piedāvājumus, gan dažādās tīkla akcijas.

"Mēs vienmēr priecājamies, ka mūsu partneru rindas papildina pieredzējuši uzņēmumi. Ja veikalu īpašnieki, kas jau gadiem darbojas mazumtirdzniecības nozarē un izprot nozares īpatnības, uzskata, ka viņiem vislabākais tālākās attīstības ceļš būtu pievienošanās ELVI tīklam, tad mēs uzskatam to par patiesu mūsu darba novērtējumu. Jo ELVI zīmols nozīmē ne tikai piederību spēcīgākajam vietējajam veikalu tīklam, bet arī nozīmīgu ikdienas atbalstu iepirkumu un mārketinga organizēšanā. Un labumu no tā gūst gan uzņēmējs, gan gala patērētājs,” uzsver SIA ELVI Grupa sabiedrisko attiecību vadītāja Vineta Grigāne.

Veikala atklāšanas dienā visiem pircējiem būs iespēja saņemt mazas dāvaniņas. Jaunākos veikala apmeklētājus izklaidēs zaļie Elvīši, kas arī dāvinās balonus. Savukārt tie, kas iepirksies ELVI veikalā vismaz par 5 latiem, saņems dabai draudzīgu iepirkšanās maisiņu, ko izmanot nākamās reizes iepērkoties ELVI veikalā.

Par ELVI:
ELVI strādā pēc franšīzes principa, veikalu īpašniekiem nodrošinot preču loģistiku, vienotu mārketingu, iepirkumu, IT sistēmu, konsolidētos līgumus, dažādas citas priekšrocības un spēcīgu, uz patērētājiem vērstu zīmolu. ELVI tradicionāli sadarbojas ar vietējiem zemniekiem un ražotājiem, tādējādi piedāvājot pircējiem tuvējā apkaimē ražotus produktus. Sadarbība ar vietējiem ražotājiem ir daļa no ELVI koncepcijas, lai veikals ELVI būtu gan vietējais, gan iecienītais – savējais un kvalitatīvs. Plašāk par ELVI un SIA ELVI Grupa – www.elvi.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: ELVI grupa, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv