Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sabiedrība un ģimene

”Eņģeļi” apciemo bērnus slimnīcā

Publicēts 2009-12-22 01:45:59

Samazināt palielināt tekstu

20.12.2009

No 22.decembra līdz nākamā gada 15.janvārim Liepājas reģionālas slimnīcas Bērnu nodaļā būs apskatāma izstāde „Eņģeļi”. Izstādes eksponātus darinājuši Liepājas Bērnu mākslas skolas audzēkņi no 1.līdz 5.klasei – 4. – 7. gadi.

Līdz Ziemassvētkiem palikušas tikai deviņas dienas, bet ne visi tos var sagaidīt ģimenes lokā. Katru gadu, ap Ziemassvētku laiku, slimnīcā ir 32 – 45 bērni, kuriem nepieciešama medicīniskā palīdzība. Bērniem no zīdaiņu vecuma līdz pat 17. gadiem, kuriem slimība liek palikt slimnīcā, tik ilgi gaidītos svētkus – Ziemassvētkus - nāksies svinēt Liepājas reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļā. Lai iepriecinātu mazos slimniekus, mēnesi Liepājas Bērnu mākslas skolas audzēkņi no 1. – 7. klasītes veidoja savu interpretāciju par vienu no Dieva palīgiem - eņģeļiem. Šajos darbos mākslas skolas skolēni ielika visu savu radošo domu. Darbi tika radīti visdažādākajās tehnikās – sākot ar zīmētiem eņģeļiem uz papīra, gleznojumi, keramika, papīra locījumu tehnikā, līmētiem visdažādākajās formās, radot kastītes ar eņģeļiem, kur ielikt savu sapnīti, un beidzot ar  trīsdimensionāliem eņģeļiem. Šādi svētku eņģelīši var atlidot pie katra no mums, lai priecētu mūs un  apkārtējos, veroties no loga vai karājoties eglītē.

Par svētku prieku padomājusi arī Liepājas Dome, kas sagādājusi bērniem piparkūkas un konfektes, bet Liepājas novada fonds – īpašas dāvanas, kuras izdalīs cirka studijas „Beztemata” divu elfiņu vadībā. Elfiņi apciemos katru bērnu nodaļā un dāvās prieku, dāvanas. Kā arī būs trīs meitenes no Liepājas novada fonda, kas katrus mazos slimnīcas iemītniekus sveiks ar īpašu dziesmiņu.

Izstādi veido Liepājas Bērnu mākslas skola sadarbībā ar Liepājas domi, Liepājas novada fondu, cirka studiju „Beztemata” un SIA „Aģentūra Baringtons K”.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Labdarība;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv