Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

Fanu reiss uz grupas U2 koncertu Helsinkos

Publicēts 2009-10-07 17:09:03

Samazināt palielināt tekstu

Rīga, 2009. gada 5. oktobris

Pasaulslavenās īru rokgrupas U2 fani tiek aicināti iegādāties biļetes uz nākamā gada vasarā gaidāmo koncertu Helsinkos. Par ērtu un atraktīvu nokļūšanu turp un atpakaļ parūpēsies U2 fanu reiss.

Koncertaģentūra FBI sadarbībā ar Live Nation paziņojuši par grupas U2 koncertu Somijas galvaspilsētā Helsinkos, pasaules turnejas  „3600” ietvaros, uzsākot biļešu tirdzniecību internetā www.lippu.fi no 5. oktobra.

Pēc veiksmīgā fanu reisa uz popdīvas Madonnas koncertu Tallinā šī gada augustā organizators reklāmas un pasākumu aģentūra Magic Factory of Idea Branding plāno rīkot fanu reisu uz grupas U2 koncertu – pa sauszemi un jūru, sniedzot neaizmirstamas sajūtas spožu pašmāju mūzikas un izklaides jomas pārstāvju pavadībā, ļaujot koncerta apmeklētājiem ērti un atraktīvi nokļūt koncerta norises vietā, ceļā esot uzlādētiem notikumam, kā arī pēc tam – tikpat aizraujoši atgriezties atpakaļ mājās.

Informācija par U2 fanu reisu sekos. Organizators patur tiesības mainīt plānus, ņemot vērā ekonomiskos un citus apstākļus.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv