Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Māksla, kultūra, literatūra, izstādes un izklaide

Fashion’s Day Out Keitas Kioskā Andrejsalā

Publicēts 2009-10-03 19:08:08

Samazināt palielināt tekstu

02.10.2009

10. septembrī pasaules modes galvaspilsētās notika vienots modes pasākums – Fashion’s Night Out, kura mērķis bija pievērst uzmanību modei kā vienai no spilgtākajām radošajām industrijām. Šajā dienā veikali bija atvērti līdz pat vēlai naktij, pārtopot radošās darbnīcās, kur ikvienam interesentam bija iespēja ne tikai vērot modes tapšanas procesu, bet arī tikties ar dizaineriem un vārda vistiešākajā nozīmē – svinēt modi.

Iedzīvinot šo tradīciju, arī Rīgā, Andrejsalā Keita 7. oktobrī rīko Fashion’s Day Out, - īstus modes svētkus! Šajā dienā Keitas Kiosks būs atvērts no pulksten 12.00 līdz 18.00, ļaujot ieskatīties modes dizaina procesā un tā tapšanas noslēpumos. Jebkuram interesentam – studentiem, profesionāļiem, visiem, kurus interesē dizains un mode!

Absolvējusi Londonas St.Martins Dizaina koledžu, Keita ir viena no spilgtākajām latviešu modes dizainerēm, kuras tērpi tiek pārdoti ne tikai Rīgā, bet arī Londonā, Parīzē un Japānā. Pašlaik Keitas radošā ikdiena rit starp Dizaina studiju Londonā un tērpu ražotni Latvijā, dizainere rada divas Prêt-a-Porter kolekcijas gadā, paralēli darbojas arī kā kostīmu māksliniece teātra izrādēm.

Keitas Kiosks ir viens no retajiem dizaineru šovrūmiem Rīgā, kur sastopama pasaules dizaina kvalitāte. Keitas rokrakstam vienmēr piemitusi spēja nepadarīt tērpa dizainu par pašmērķi, drīzāk par “otro ādu”, kas atdzīvojas, iegūst raksturu saspēlē ar to īpašnieku.

www.030470.com

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv