Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Tieslietas

Gaidis Bērziņš atbalsta RAT tiesneša Šubrovska atbrīvošanu no amata

Publicēts 2007-12-12 01:52:24

Samazināt palielināt tekstu

11.12.2007

Šodien, 11. decembrī, tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš atbalstīja Rīgas apgabaltiesas (turpmāk – RAT) Civillietu tiesas kolēģijas tiesneša Valdemāra Šubrovska lūgumu atbrīvot no tiesneša amata pēc paša vēlēšanās.

V.Šubrovskis lūdz viņu atbrīvot no tiesneša amata ar 2008. gada 14. janvāri, lai neradītu traucējumus RAT Civillietu tiesas kolēģijas darbā un varētu pabeigt nozīmēto lietu izskatīšanu. Par tiesneša atbrīvošanu no amata jālemj Saeimai.

V.Šubrovskis 1974. gadā absolvējis Latvijas Valsts universitātes Juridisko fakultāti, iegūstot jurista kvalifikāciju. Šajā gadā V.Šubrovskis tika norīkots par Rīgas rajona tautas tiesas pastāvīgās sesijas Siguldā tautas tiesneša aizvietotāju, bet 1976. gadā V.Šubrovskis tika ievēlēts par šīs tiesas tiesnesi.

1987. gadā V.Šubrovskis tika ievēlēts par Rīgas rajona tautas tiesas pastāvīgās sesijas Siguldā priekšsēdētāju, bet 1993. gadā ar tieslietu ministra pavēli V.Šubrovskis tika iecelts par Rīgas rajona Siguldas tiesas priekšsēdētāju.

Savukārt 1996. gadā Saeima apstiprināja V.Šubrovski par RAT
tiesnesi. 2001. gadā ar Latvijas Republikas Tiesnešu kvalifikācijas kolēģijas lēmumu V.Šubrovskim piešķirta pirmā kvalifikācijas klase.

www.tm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Gaidis Bērziņš;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2020 PRCentrs.Lv